Jump to content
red_dragon_69

Vand vouchere Altex (10& reducere)

Recommended Posts

Salut,

Asa cum o spune si titlul, vand voucher Altex in valoare de 1100 lei. Pretul este de 990 lei (reducere 10%). Se plateste in avans prin banca (va comunic prin pm contul de Raiffeisen). Voucherul este deja generat, asa ca poate fi folosit imediat ce am confirmarea ca banutii sunt in cont.

Se poate cumpara orice de pe altex.ro, chiar si produse aflate in promotie.

Va multumesc!

PS - Pentru cine doreste un voucher cu o valoare mai mica, pot genera unul cu o valoare de pana in 480 lei (reducerea este tot de 10%), putand fi utilizat incepand cu a doua zi, orele 09:00.

Link to comment
Share on other sites

salut

as fi interesat de un voucher de 300 lei.

cum procedam?

am o mica intrebare, de unde le obtii ? nu vreau sa ma trezesc cu comanda anulata si cu banii dati.

Nici problema. Banii provin din afiliere. Nu ai cum sa te trezesti cu comanda anulata si cu banii dati pt ca platesti ramburs.

Procedam cum am spus in prima postare. Daca esti de acord, spune-mi si iti trimit contul pe PM.

Link to comment
Share on other sites

Salut,

...... Se plateste in avans prin banca (va comunic prin pm contul de Raiffeisen). Voucherul este deja generat, asa ca poate fi folosit imediat ce am confirmarea ca banutii sunt in cont. .....

Nici problema. Banii provin din afiliere. Nu ai cum sa te trezesti cu comanda anulata si cu banii dati pt ca platesti ramburs.

Procedam cum am spus in prima postare. Daca esti de acord, spune-mi si iti trimit contul pe PM.

Care ramburs frate? Comanda se plateste cu voucherul tau ... daca Altex anuleaza comanda ca voucherul tau e obtinut prin cai nu tocmai ortodoxe ... tu ramai cu banii si fraierul cu ochii in soare!

Daca un admin ar vrea sa intermedieze cumpararea voucherului, ar fi altceva!

Link to comment
Share on other sites

Care ramburs frate? Comanda se plateste cu voucherul tau ... daca Altex anuleaza comanda ca voucherul tau e obtinut prin cai nu tocmai ortodoxe ... tu ramai cu banii si fraierul cu ochii in soare!

Daca un admin ar vrea sa intermedieze cumpararea voucherului, ar fi altceva!

Tu vrei voucher sau doar vorbesti sa te afli in treaba? Ia cauta si pe alte forumuri cum se procedeaza...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...