Jump to content
Reebock

[Vand] Credit Telekom 4 RON / Euro

Recommended Posts

Vand credit in reteaua Telekom la 4 RON / Euro.

Reincarcarea se face de pe abonamente personale (sunt pe firma proprie, am fost cam fraierit de ei de 3 luni incoace, nu conteaza asta, nu dau detalii). Pot aduce si dovezi ca nu sunt furate!

Minim 10Euro.

Accept si altceva in schimb, nu neaparat bani! Caut sa cumpar cam orice dar cu plata prin sms, sau reincarcare doar in reteaua telekom.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Reebock ,agent door to door ? :) dac? da,i?i în?eleg frustrarea.

Nu este vorba de agent door to door, un prieten bun mi-a spus ca are pe cineva la ei, am primit o oferta foarte buna, in fine... facturile mele sunt de 1276, 965 si 975 RON, le-am platit fara nicio zi intarziere, toate sunt platite inainte de termen si ei isi bat doar joc!

Link to comment
Share on other sites

@Cril, nu ma ard pe mine, nu le mai platesc nimic...

In caz ca nu le mai platesti facturile platile prin sms NU vor fi decontate catre firmele la care ai platit. La orange de exemplu inchide si cartela pe care ai facut transfer credit daca nu ai platit factura si ai transferat sume destul de mari. La telekom nu stiu exact, insa treaba cu plata prin sms este valabila la toti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...