Jump to content
oldnavy1989

Cont furat, OLDNAVY

Recommended Posts

Ca sa lamurim problema, pentru ca mi s-au adus injurii pe facebook, de niste copilasi.

Contul OLDNAVY este al meu, sunt din 2008 pe forum, am fost si pe forumul vechi, am rep power 8. NU am fraierit niciodata pe nimeni si nu am facut tranzactii ilicite. Pe 17 IUNIE 2014 am vandut contul de adsense toplita.ro@gmail.com pe care intamplator era si contul de rst, nu am mai intrat decat ocazional pe forum,pentru ca m-am ocupat de afaceri. IMI cer SCUZE Aerosol, pentru cele intamplate, dar nu am fost eu. Contul l-am vandut unui user rst, nu mai tin minte numele, dar contul paypal de pe care mi s-a facut plata este gureistefan@yahoo.com. Se poate cauta in market, am postat atunci ca e de vanzare contul, si mi se pare ca am scris acolo cui l-am dat. Solicit unui admin, sa imi stearga vechiul cont, oldnavy, sau daca se poate sa imi fie restituit, ar fi frumos. Scuzele mele.

Link to comment
Share on other sites

E vina mea,ca nu am schimbat adresa de mail,dar chiar nu m-am mai ocupat de astea, deloc. In fine, nu-mi sta in caracter sa fac chestii de genul.

PS: https://www.facebook.com/cmed1337

Cine e copilasul asta asa periculos cu prieteni de 2m, si celalalt cu pula mare?

Hoh, oricum, m-a facut sa rad.

Edited by oldnavy1989
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...