Jump to content
Sithalkes

2016: Băncile, obligate să raporteze zilnic la Fisc deschiderea/închiderea de conturi

Recommended Posts

On 1/2/2016 at 5:21 PM, Che said:

Interesanta intrebare. Stie cineva ?

Vineri tocmai am primit plic cu eticheta neagra de la ANAF pentru contul de economi pe salariu am de platit 878 ron pe doi ani, a ras si fostul patron la care am luicrat am depus contestatie.

Link to comment
Share on other sites

Asta a-ti vrut cu asta v-ati rasfatat cu  PUIE MONTA si toate manipularile pe facebook

 si acum va tras-o CIOLANU dacian ciolos si cu neamtu KLAUS de la PNL

acum mancati doar CIOLOS fara carne la breloc afumat

il_340x270.442898378_j56f.jpg

si nemtii va transmit:

Taur%2BMatan%2Bruak.main%2Bstory.jpg

 

 

Edited by sof
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Faza e ca nu mai vad bajetzzy care in orice topic despre politica sareau cu gura "PUIE MONTA",ponta a facut nush ce, ponta nu a facut nimic.(a facut nu a facut, Romania era cat de cat stabila)

Acum vad ca pe zi ce trece apar legi din ce in ce mai penale.

Ne meritam soarta, din cauza a 20.000 de ratati au de suferit 20 de milioane de oameni, asta este.

Link to comment
Share on other sites

e veche postarea dar nu ma pot abtine ... 

recent am fost cercetata pentru asa ceva , dar au supt-o nu au avut ce sa imi faca , platesc impozite atata timp cat banii provin din romania , dar atata timp cat provin din alte tari o sug intens , pentru ca eu deja platesc impozite unde am cardul facut , si alte taxe de administrare a contului,

sa fie multumiti ca aducem bani din alte tari si ii cheltuim in romania ... multi ca noi au adus beneficii economice in tara asta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...