Jump to content
Nytro

RST 2016

Recommended Posts

Deocamdata nu, vream sa vedem cu evolueaza lucrurile. Daca sunt persoane utile pentru forum, probabil le vom lasa posibilitatea sa schimbe user-title, dar sincer, nu mi se pare cine stie ce "fitza". 

 

Nota: Am setat limita la chat de 60 de minute, nu ar trebui sa mai primiti kick asa repede.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Tocmai d-aia am spus ca doar unele persoane sa aiba acces. Eu de exemplu stiu sa ma uit daca o carte este free sau nu. Si nu neaparat carti. Putem pune o gramada de chestii care sa aduca lume buna aici, ca pana la urma asta ne dorim toti.

Edited by SynTAX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca userul nu e logat pe index, ar trebui ajax request gol catre rstforums.com/forum sa-ti faca login automat + refresh on success ( daca apoi e logat ).

 

Sau eventual sa se execute PHP-ul care face asta, am vazut ca sesiunea expira si nu isi face "refresh" pe index, apoi am dat click pe un post si am fost logat inapoi.

 

Presupun ca e ori asta : ips4_pass_hash ori ips4_IPSSessionFront

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nytro said:

Iti face asa mereu, sau doar din cand in cand?

E posibil sa fie de la serviciul lor de chat. In caz ca nu stiati, discutiile de pe chat trec pe la ei. O sa vad ce pot face in privinta asta. Dar e posibil ca din cauza asta sa nu mearga.

 

Poţi alege să foloseşti un plugin de chat gratis, ca să nu ai problema asta, să depinzi de ei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...