Jump to content
unk0wn

Salutare tuturor

Recommended Posts

Salutare tuturor , inainte de toate as vrea sa laud schimbarea la site ...:D  e foarte buna ,  ma numesc .........am 26 de ani :) . de vre-o 1 luna de zile intru aproape zilnic pe site , mi se pare foarte educational din unele puncte de vedere ,  m-am inregistrat acum pentru a invata de la cei priceputi , nu o sa postez aiurea sau fara rost ,nici nu o sa deranjez in privat persoane ,  prefer sa "invat sa vorbesc" prima data si dupa aia sa mai apar cu cate un post daca o fi sau cu cate un comment.  Numa' bine tuturor , pace. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@M2G  eiii ..mai multe informatii , cred ca sunt suficiente cate sunt ..nu sper sa gasesc nimic..pur si simplu mi se pare un site ok , adica decat sa ma uit la tv la emisiuni , sau sa intru pe facebook ( pe care nu il am) ,  prefer sa intru pe site'u asta sa citesc una alta...cunostintele mele in domeniu IT sunt aproape 0 (html si css , lucrurile de baza ) , nu mi-e rusine sa spun dar nici nu ma laud....incerc sa invat si eu ceva de la voi din ceea ce se poasteaza aici  . @.Breacker  sunt schimbari bune , sunt sigur ca sa muncit mult la asta si apreciez munca asta , am avut ocazia sa vad de cateva ori pe cineva care muncea la un proiect destul de complicat...:).. numa' bine , va apreciez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...