Jump to content
Byte-ul

Descarcare cursuri Udemy gratis

Recommended Posts

36 minutes ago, SQRT. said:

Nu mai merge metoda cu start a free preview. Dar poti descarca daca ai un cupon chiar si de 2%. Faci ca mai sus doar ca pui Link-ul cu discount-ul :)

 

adica? poti da un exemplu?

 

le: eu am pus linkul cum e acum si vad ca merge (chiar daca nua re dtcode )

Edited by gogusan
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SQRT. said:

Nu mai merge metoda cu start a free preview. Dar poti descarca daca ai un cupon chiar si de 2%. Faci ca mai sus doar ca pui Link-ul cu discount-ul :)

 

nu e ca ai dat odata preview si nu mai merge a 2a oara?  eu am descarcat multe cursuri si nu am intampinat probleme, nici cu dt code-ul.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SQRT. said:

Nu mai merge metoda cu start a free preview. Dar poti descarca daca ai un cupon chiar si de 2%. Faci ca mai sus doar ca pui Link-ul cu discount-ul :)

Ideea e ca la unele cursuri a fost dezactivata functia de preview, dar daca te uiti la alte cursuri exista.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, KRENG said:

Exemplu :

 

Are Preview : https://www.udemy.com/learn-to-build-beautiful-html5-and-css3-websites-in-1-month/

Nu are Preview : https://www.udemy.com/design-and-develop-a-killer-website-with-html5-and-css3/ 

 

Oricum sunt destul de putine care nu au free preview.

 

Nu apare start free preview pentru ca probabilai folosit preview-ul deja. Incearca de pe un cont nou.

Edited by Byte-ul
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Doom said:

Nu merge sa descarc mai mult de 5 video.Ce fac?

crack nu am gasit , cumperi programul 17 euro cu reducere

 

 

Eu am facut in felul urmator .

 

run>regedit>HKEY-CURENT-USER>SOFTWARE>allavsoft

 

Bun cand ajungi la allvasoft stergi acel registru si o sa ai iar 5 download uri disponibile pe soft. Dar nu esti limitat la 5, daca ai de descarcat de pe udemy 60 de filmulete, 60 se descarca .

Eu asa imi descarc de pe udemy. dupa ce am descarcat un curs cumplet sterg registri si o iau de la capat.

Edited by daniixxl
update
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...