Jump to content
united7170

Webhost gratuit 1 an

Recommended Posts

Acum logic vorbind, webhost moca un an? Really? Totusi ganditi-va cati au folosit codul, adica cam cate resurse ar consuma toti, timp de un an...

 

Asta a fost un honeypot de doi bani doar ca sa se promoveze jegosii, bravo lor, metoda de promovare de tigani.

 

Link to comment
Share on other sites

Va suspenda conturi probabil fiindca va-ti inregistrat cu date false, puneti cacaturi pe host etc.

 

2 hours ago, iPhoneCracker said:

Merge dar la DNS,nu pot sa inserez alt domeniu decat cel ales la  inregistrare,deci degeaba...

Cum sa nu poti? DNS ul il schimbi unde il ai hostat acum....nu aici....aici doar il adaugi ca addon..

Link to comment
Share on other sites

Nu vă recomand CentoHost, am luat promoţia de 3 luni gratuit, apoi am cumpărat încă 3 luni, m-am trezit acum cu IP-ul dedicat scos şi factura o am cât nu face. (fără IP dedicat trebuia să dau 5.90 dolari/trei luni, acum am de plată 10 dolari pe trei luni şi am rămas şi fără IP dedicat, folosisem cuponul "35OFF", băieţii nu-s proşti, îşi recuperează banii cu găinarii d-astea, în 6 luni de când sunt la ei am avut 4 probleme grave - pierderea tuturor datelor, ştergerea pachetului de găzduire plătit din panoul de control WHMCS, la un plugin WordPress pică tot, nesimţire la suport, tot ce pot spune este "pare o eroare cu sistemul de plăţi ...", normal că-i o problemă, idiotule, când tu mi-ai şters factura, astfel nu pot să dovedesc că am plătit pentru IP dedicat. În fine, nişte jegoşi.

Link to comment
Share on other sites

Pana la urma s-a rezolvat.

@Sandu eu am avut probleme cu ei si pe servere din SUA si pe servere din Europa (Bosnia parca) (ma refer la webhosting) .. mi-au fost sterse toate fisierele (fara baza de date, ii tinuta separat) si au spus ca-i o problema cu niste echipamente (s-au ars, habar n-am), apoi au pus un backup vechi inapoi, am pierdut niste fisiere, alta problema a fost cu un fel de "flood", imi tot pica, dupa am avut probleme cu un plugin WordPress, nu-l ducea hostul, alta data mi-a disparut pur si simplu din panoul WHMCS pachetul de hosting, am deschis ticket, am spus ca daca-i nevoie le dau un extras de cont (pe factura nu aparea pe ce nume este emisa, nu era numele meu, aparea "-"), am rezolvat pana la urma si cu asta ... nu stiu daca toti au avut probleme,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...