Jump to content
cALcuLatoare

Cod-uri.

Recommended Posts

Salut, am studiat putin niste coduri in ultima vreme si cum poti sa-ti creezi tu propiul tau cod eu am decis sa creez mai multe coduri care spun acelasi lucru si sa vad daca vreunul din voi le poate sparge , de asemenea puteti face acelasi lucru tot aici si o sa incerc si eu sa le sparg ( Trebuie sa-mi spuneti cum am ajuns la rezultatul respectiv deoarece daca aflati la easy veti afla la toate )

EXPERT : FFTTTFTFTFFFFFFF FFFFTTFT FFFFFTFTTFFFFFFF FFFFTTTF FFFFFFFT
HARD: 384 176 416 112 128 48 
NORMAL : ;! ?€£÷
EASY : ND <IOR

Mult noroc , daca-l spargeti pe cel de la expert sunteti prea inteligenti pentru tara asta

 

Sincer, nu stiu unde sa pun acest Topic, daca este ceva ziceti-mi.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, cALcuLatoare said:

Va salut sunt un ratat care nu stie sa puna virgula unde trebuie si sper ca o sa intelegeti ce zic si totusi sper sa intelegeti eu am facut un cod si trebuie sa-l descoperiti un cod al ratatilor. Salut.

 

Nu prea am inteles...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Usor frumosilor, eu am crezut ca asta este un forum normal, nu unul plin de copii care stiu doar sa critice.Sa tot dai de copii ca astia...

Si oricum nu e scrisa de mine chestia de mai sus, am dat copy-paste, este de la un concurs organizat de niste prieteni, nu-s eu de vina ca asa scriu aia...

Ma rog, geniile sa comenteze in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
37 minutes ago, cALcuLatoare said:

Usor frumosilor, eu am crezut ca asta este un forum normal, nu unul plin de copii care stiu doar sa critice.Sa tot dai de copii ca astia...

Si oricum nu e scrisa de mine chestia de mai sus, am dat copy-paste, este de la un concurs organizat de niste prieteni, nu-s eu de vina ca asa scriu aia...

Ma rog, geniile sa comenteze in continuare.

Postez rar dar cand o fac, sunt gata sa-mi bat pula de voi.

 

Ca sa nu fiu cel care te critica, ci cel care-ti arata esti prost, iti voi explica ce este cu forumul asta.

 

1. Ai o sectiune speciala pentru Challengeuri(daca asta a vrut sa fie ceea ce ai vrut tu sa faci), uite-te pe acolo si da-ti seama daca seamana cu al tau.

 

2. Aici pe forum umbla persoane foarte dubioase din punct de vedere intelectual, cum esti tu, dar si persoane care stiu sa vada partea buna de aici. Nimeninu o sa-si ocupe cu ceea ce ai facut tu aici. Daca vroiai intr-adevar sa faci ceva util puteai sa pui un tutorial, o carte, o samanta ceva. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bine coite, fie cum zici tu, dar nu e normal sa se jigneasca atat pe un forum.Inteleg ca nu am pus unde trebuie acest Topic, dar d-aia am si zis "Sincer,  nu stiu unde sa pun acest Topic, daca este ceva spuneti-mi.", dar vad ca la voi prima data se da cu parul si dupa se dau "explicatii".

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cALcuLatoare said:

Bine coite, fie cum zici tu, dar nu e normal sa se jigneasca atat pe un forum.Inteleg ca nu am pus unde trebuie acest Topic, dar d-aia am si zis "Sincer,  nu stiu unde sa pun acest Topic, daca este ceva spuneti-mi.", dar vad ca la voi prima data se da cu parul si dupa se dau "explicatii".

 

In primul rand, puteai arunca o privire pe:

 

https://rstforums.com/forum/

 

inainte de a post-a. In al doilea rand codurile respective nu sunt legate de nimic: care este problema si cerinta? Niste siruri arbitrare de caractere nu au vreun sens daca nu sunt puse intr-un context. Oricine poate scrie un sir de caractere ca

 

ladmeo[aFN#$09)@HE(_WNdsjkfF

 

si sa ceara o rezolvare. Fara context, nu are niciun sens. In utlimul rand atitudinea pe rst a fost, este si intotdeauna va fi una dura, critica. Obisnuieste-te!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...