Jump to content
llxXxll

Script CS:GO Betting

Recommended Posts

6 minutes ago, aa7670 said:

Daca faceti rost de ceva asemanator care sa mearga pe primedice dau eu satoshi-ul necesar pentru PoC. :D

Dau un ochi sincer si eu am fost interesat de asa ceva am vazut ca sunt baieti de scot bani buni cu bc ul la asta. Mai ma uit si daca gasesc ceva iti spun trebuie sa ai grija ca sunt multe steallere .

Link to comment
Share on other sites

Just now, llxXxll said:

Dau un ochi sincer si eu am fost interesat de asa ceva am vazut ca sunt baieti de scot bani buni cu bc ul la asta. Mai ma uit si daca gasesc ceva iti spun trebuie sa ai grija ca sunt multe steallere .

 

Da, peste 90% din ele au stealer, keylogger, cryptolocker si alte magarii. O sa dau o geana pe cel mentionat de Byte-ul

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Indica said:

aiden ai vazut ce a zis llxXxll ? a zis ca dupa ce faci 4-5k retragi. eu zic sa incerci ce a zis el ca poate la folosit mai mult si stie, diseara cand ajung acas incerc si eu, il las deschis pe laptop, timp 24/48h si va spun daca se merita sau nu.

Fiecare cum crede sincer, eu zic ca e mai bine sa scoti la 4 5 euro si sa il lasi sa joace cu 1 pentru ca nu stii cum poti pierde tot ce ai facut in cateva ore. Din ce am inteles sistemu merge pe 3 algortime diferite. La o perioada de timp se schimba random. Iar cand algoritmu se shimba botu e putin derutat pana intelege primele 5 10 runde. Si atunci pierde din bani dar in acelasi timp el schimba potu in ceva mai mic sa vada cum merge. Cine il urmareste o sa vada despre e e vorba. Sincer eu caut acum ceva pentru un realgambling ceva cu bani adica mi-ar convenii sa il las cu 5  10 euro si sa imi faca in continu. 

Link to comment
Share on other sites

are idee careva de ce nu ma pot conecta pe csgodouble?

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wapmaster_13 said:

e destul de interesant scriptul,dar am luat eu odata teapa cu un script de genul. Am inceput cu 2000 puncte si nu mi-a luat nimic,dar cand am ajuns pe la 30.000,scriptul a trasferat automat punctele la altcineva...

 

Deci be careful.

Si eu pentru chestia asta ma tem.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Aidenn said:

Si eu pentru chestia asta ma tem.

Eu am verificat script-ul cat am  putut de bine si totusi e printre singurele care l-am vazut si fie curat deci faceti cum credeti sfatul meu ramane valabil cand aveti 5k pe plus retragi si lasi cu 1 euro. Fiecare face cum crede ca e mai bine.Nu pot raspunde la toti de ce nu merge aia de ce nu se conecteaza aia cred ca este suficient faptul ca am pus ceva valabil care e de ajutor. Asteptati reply de la ceilalti si vedeti cum e . Pentru mine cel putin a mers ok.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, llxXxll said:

Eu am verificat script-ul cat am  putut de bine si totusi e printre singurele care l-am vazut si fie curat deci faceti cum credeti sfatul meu ramane valabil cand aveti 5k pe plus retragi si lasi cu 1 euro. Fiecare face cum crede ca e mai bine.Nu pot raspunde la toti de ce nu merge aia de ce nu se conecteaza aia cred ca este suficient faptul ca am pus ceva valabil care e de ajutor. Asteptati reply de la ceilalti si vedeti cum e . Pentru mine cel putin a mers ok.

si daca mereu lasi 1k coins ce bet pui ?

Link to comment
Share on other sites

acum am bagat un awp de 832 de puncte, o sa las sa ruleze codul pana ma intorc diseara la 11 de la munca sa vedem ce este de el

 

ps.  l-am pus in functiune, ma dus deja la 570 de credite de la 832, acum vad ca incepe sa creasca. sa vedem ce poate sa faca in 12 ore. daca se merita sau nu.

Edited by Indica
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Indica said:

acum am bagat un awp de 832 de puncte, o sa las sa ruleze codul pana ma intorc diseara la 11 de la munca sa vedem ce este de el

 

ps.  l-am pus in functiune, ma dus deja la 570 de credite de la 832, acum vad ca incepe sa creasca. sa vedem ce poate sa faca in 12 ore. daca se merita sau nu.

Te sfatuiesc sa ii pui o limita de 4k puncte cand ajunge acolo sa se opreasca. Pentru ca el o sa joace incontinu si in urmataorele 10 minute poate sa iti faca 6k puncte iar in alte 10 sa ramai cu 200 si sa faca betturi de 2 puncte.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Indica said:

acum am bagat un awp de 832 de puncte, o sa las sa ruleze codul pana ma intorc diseara la 11 de la munca sa vedem ce este de el

 

ps.  l-am pus in functiune, ma dus deja la 570 de credite de la 832, acum vad ca incepe sa creasca. sa vedem ce poate sa faca in 12 ore. daca se merita sau nu.

Astept si eu sa vad daca merita .  Sa vi cu un raspuns .

 

Link to comment
Share on other sites

Tin sa anunt ca script-ul isi poate lua oricand fix. Pe intelesu la toti site-ul respectiv poate incerca sa combata astfel de scripturi. Deci cu fiecare zi care trece si apare cate cineva nou nu sunt responsabil pentru viitoarele fixuri care le poate face site-ul. Deci nu vreau sa imi aud discutii numai merge .!@#$%! in @#!@! etc etc.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, llxXxll said:

Tin sa anunt ca script-ul isi poate lua oricand fix. Pe intelesu la toti site-ul respectiv poate incerca sa combata astfel de scripturi. Deci cu fiecare zi care trece si apare cate cineva nou nu sunt responsabil pentru viitoarele fixuri care le poate face site-ul. Deci nu vreau sa imi aud discutii numai merge .!@#$%! in @#!@! etc etc.

Aici ai mare dreptate .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...