Jump to content
nidermanalfred

Dr Mengele , neserios

Recommended Posts

eu cu domnul Mr Mengele am stabilit de comun acord sa imi faca un magazin online , mi-a spus ca in 2 zile va fi gata  , i-am cumparat hosting , i-am transferat avans si de atunci nu mi-a mai raspuns , chiar ma si blocat sa nu ii mai trimit msg aici , va pot arata si conversatia si tranzactia care i-am facut-o , asa ca daca vreti sa faceti ceva cu el , nu este serios deloc.

Link to comment
Share on other sites

Nu am primit nimic in avans ti-ai transferat singur din pm in wallet-ul tau de btc,am zis ca am apuc dupa ce vad avansul.Ti-am dat block pentru ca ma bateai la cap.Ti-am instalat tema Journal2 cumparata din banii mei.

 

Uitate pe server sa vezi ca sunt modificari facute de mine.

Edited by Dr.Mengele
Link to comment
Share on other sites

@nidermanalfred:Te rog posteaza log-urile de access,+conversatia din care reiese ca eu am primit bani de la tine.+adresa magazinului online.

 

L.E. Omul se pare ca este carder si magazinul era unu fake,imi amintesc ca nu o vrut sa ofere nicio informatie despre firma,locatie sau numarul de telefon.Te rog pune toata conversatia.

Edited by Dr.Mengele
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dr.Mengele , cand ti-am spus , sa imi dai id tau de skype sa discutam sau un contact sa te sun , mi-ai spus ca sunt monitorizate si ca nu vrei sa vorbesti decat pe jabber , atunci ti-am spus ca nu facem nimic rau doar un site atata tot si nu ai mai raspuns. , o sa atasez poza cu tranzactia in bitcoin care ti-am facuto si poza cu msg de pe rst care ti le-am dat , cine ti-a mai trimis bani in bitcoin iti cunoaste walletul , am tot , nu e vorba despre 30$ care ti i-am trimis , dar macar sa stie si oameni cel fel de om esti. sunt oameni pe forum aici , care am facut tranzactii cu ei , si am trimis 1000$ pot confirma , dar tu daca ai ajuns sa tragi teapta pentru 30$ aici poti vedea cat de ieftin esti.

Link to comment
Share on other sites

Hades , l-am rugat sa imi faca un shopping online , mi-a cerut id de jabber , i l-am dat , ma abordat  , mi-a spus ca ma costa 60$ un magazin online si ca il face un 2 zile , i-am cumparat hosting si domeniu si a zis ca se apuca de el , i-am  transferat 30$ avans si de atunci nu mi-a mai raspuns  . magazinul online contine adidasi replici. atata tot.

Link to comment
Share on other sites

@romanul eu am fost serios i-am facut plata cum a dorit , poate mai este cineva pe forum aici care i-a trimis bani in acelas wallet , nu am nevoie sa primeasca ban sau altceva  , nu ma incalzeste cu nimic si nici nu doresc sa fac rau , am vrut sa vedeti ca i-am transferat avans , sper ca el sa fie un om de cuvant si sa aiba demnitate sa termine ce a inceput si sa ii transfer toti bani .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nidermanalfred said:

@romanul eu am fost serios i-am facut plata cum a dorit , poate mai este cineva pe forum aici care i-a trimis bani in acelas wallet , nu am nevoie sa primeasca ban sau altceva  , nu ma incalzeste cu nimic si nici nu doresc sa fac rau , am vrut sa vedeti ca i-am transferat avans , sper ca el sa fie un om de cuvant si sa aiba demnitate sa termine ce a inceput si sa ii transfer toti bani .

 

Pune bre omule, daca ai, un screenshot unde dumnealui iti da adresa respectiva pentru trimis bitcoin. Altfel adresa aia poate fi a oricui, chiar a ta sau poate ca e adresa mea B) Altfel zic si eu ca asta e adresa mea https://blockchain.info/address/3FGBBpSGffZzWhuZp5GrLCX2C7pwDmH3gP

 

Link to comment
Share on other sites

@aa7670 ai dreptate , eu am puso pentru ca toata lumea mi-a cerut dovezi , este singura dovada care o am ,cred,eti-ma nu am nici un motiv sa deschid topic aiurea si nici nu ma intereseaza acei 30$ , eu am vrut sa fac un bine sa vada toata lumea , mai departe depinde de restul , nu vreau sa fac o intreaga telenovele din asta ,deja vad cum oameni jignesc si se baga in seama ca mustele ma fac ratat sau sarac , nu cred ca am jignit pe nimeni @laurmarian poate confirma ca a primit de la mine 1000$ nu sunt un sarac sau ratat cum cred uni si alti. atata tot am avut de zis

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...