Jump to content
gorilosu

Trafic de la MAI ?

Recommended Posts

da , ar fi fost interesat sa pot vedea ce au cautat in google sa ajunga la mine , dar din pacate  imi apare (not provided). Ma cam sperie cautarile astea dar in acelasi timp ma linisteste faptul ca vin din cautare google.

 

Poate ca sunt angajati cu timp liber prea mult .... sau poate nu .... :)))

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, gorilosu said:

 Are cineva vreo explicatie care sa nu ma sperie foarte tare ?

 

Daca te ocupi cu lucruri dubioase vei sta tot timpul cu morcovul la fund.

 

We are watching you!

tumblr_mmw0tpJHrq1risusro1_250.gif

 

 

P.S. - Daca ai fi fost sub investigatie, sunt ei mult mai "stealth" si nu i-ai putea vedea in analytics. Pentru ca astfel un suspect ar putea distruge lucrurile incriminatorii. Or fi ei mai "" dar nici chiar asa. Asa ca ia un chill pill si nu iti fa griji. Cand venim sa te saltam, aducem si niste apa si Distonocalm, totul pentru comfortul dvs. :))

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aa7670 said:

 

Daca te ocupi cu lucruri dubioase vei sta tot timpul cu morcovul la fund.

 

We are watching you!

tumblr_mmw0tpJHrq1risusro1_250.gif

 

 

P.S. - Daca ai fi fost sub investigatie, sunt ei mult mai "stealth" si nu i-ai putea vedea in analytics. Pentru ca astfel un suspect ar putea distruge lucrurile incriminatorii. Or fi ei mai "" dar nici chiar asa. Asa ca ia un chill pill si nu iti fa griji. Cand venim sa te saltam, aducem si niste apa si Distonocalm, totul pentru comfortul dvs. :))

Nu ma ocup cu nimic dubios. Dar mi s-a mai deschis un dosar penal in 2012 si s-a inchis cu concluzia " faptele nu exista " , s-au autosesizat. Si pentru mine care nu am avut niciodata probleme cu legea a fost un soc care a lasat oarecare urme :)) ... mi-e frica sa nu se autosesizezdin nou.

 

P.S. in dosar erau acuzate 3 persoane , noi nu ne-am cunoscut decat peste 3 ani cand am aflat de acest dosar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...