Jump to content
Danielle

este funny.

Recommended Posts

Guest Nemessis
tre sa fac si eu aia:)):D

mai greu mai greu

cred ca era un angajat al companiei

daca nu atunci vravo lui ... e tare

la traficul din bucuresti ar fii frumos sa ai numai verde.. :D

Degeaba ai avea doar verde ca te blocheaza oricum toti ratatii.

Link to comment
Share on other sites

tre sa fac si eu aia:)):D

mai greu mai greu

cred ca era un angajat al companiei

daca nu atunci vravo lui ... e tare

la traficul din bucuresti ar fii frumos sa ai numai verde.. :D

Degeaba ai avea doar verde ca te blocheaza oricum toti ratatii.

mdah, e si bancu ala cu taximetristul care trece numai pe rosu. Clientu stupefiat, taximetristu "ba, lasa-ma ca-s meserias". Faza repetata... Si cand vine culoarea verde, taximetristul frana, clientu capu de parbriz, etc, "pai bine, domle, de ce ai oprit? ca doar ai verde" ... "lasa-ma ba in pace, daca vine un meserias din dreapta?"

Link to comment
Share on other sites

Ala face mai multe, deasemenea cred ca e si "vecin cu mine",parca e din Olanda, cautati pe youtube, si ati sa vedeti acolo, toate nebunile ce le face, deschide un pod,muta oamenii de pe un peron pe altul si etc..
si mai exact ce trb sa scriem pe youtube????????
Link to comment
Share on other sites

Guest Chanpuru

urata tehnica de infiltrare ti'ai ales danielle ... te'am studiat de cand ai intrat pe acest forum si nu esti ceea ce vrei sa pari ... iti recomand sa ne parasesti inainte sa incep intradevar sa ma interesez de persoana dumneata.

Link to comment
Share on other sites

urata tehnica de infiltrare ti'ai ales danielle ... te'am studiat de cand ai intrat pe acest forum si nu esti ceea ce vrei sa pari ... iti recomand sa ne parasesti inainte sa incep intradevar sa ma interesez de persoana dumneata.

credeam ca sunt singurul care o suspecteaza pe danielle :)

Link to comment
Share on other sites

is fake ma .. ii prea de tot !

chiar a recunoscut la TV ca e fake... am faz un film cum se juca cu masina lu unu dupa laptop.... :)) e ca si cum as veni in fata casei sau blocului tau cu laptopu si sa incep si iau cateva masini acasa :)) e prea de tot aia... daca se limita la cateva filme care pareau credibile mai se gaseau cateva mil de prosti care sa il creada :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chanpuru

dupa razboi multi viteji s'arata ... momentan inafara de mine mai exista o persoana care era de aceeasi parere cu mine inainte sa scriu asta pe forum ... se pare ca acum sunt mai multe ... oare ne mai viziteaza danielle sau abordeaza alta tehnica ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...