Jump to content
Iceman.

Vand Site Seriale (.com)

Recommended Posts

Salutare, vand site de seriale pe domeniu .com . Domeniul a fost cumparat acum fix 5 luni si mai este valabil inca 7 luni. Din lipsa de timp nu m-am mai ocupat de site si deaceea am decis sa il vand. Nu ma intrebati de traffic pentru ca nu am mai postat de ceva timp pe el si banuiesc ca nu este prea mare. Nu stiu sa spun exact cate episoade au fost postate si oricum trebuie sa modificati linkurile de la vodlocker asa ca nu va aduce niciun beneficiu numarul acestora.Tema este una premium , informatiile la episoade/seriale se completeaza automat prin generarea unui cod de pe themoviedb. Va dau linku-ul site-ului pe privat pentru cei interesati.

Pret - 20$ paypal

 

site1.png

site2.png

site3.png

site4.png

Edited by Iceman.
Link to comment
Share on other sites

Dupa pozele puse, mi-a fost usor sa-ti gasesc site-ul.

In primul rand pagina de facebook nu merita nici 10$, ai 2086 like-uri si pe zi ce trece inca dispar, de la 2100, oare dece? aa, da, era sa uit, sunt like-uri false, facute cu addmefast, de acea dispar like-urile pe zi ce trece, altfel cum ai fi facut acele like-uri? pe pagina ai decat 2 posturi :)))

Iar site-ul acela, tema e ok, dar e nulled, nu cum spui tu premium, iti pot da link pe pv, daca ai fi avut macar vizite pe site.. (gowatch..-etc) dar dupa numele domeniului tau, mai sunt inca 5-6 nume la fel, nu ai nimic unic, sansele sa-l promovezi sunt 20%.. dar fie, spor la vanzare

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...