Jump to content
adrian94

Utok500D

Recommended Posts

Am nevoie de ajutor va rog.am cautat pe tot google-ul despre root-area unui utok500d nu gasesc nimic fiecare cacat de program de acolo e facut pentru alte modele de telefoane ...pula mea sunt niste pisaturi gen kingroot sau plm .Daca ma puteti ajuta va rog din suflet cu o licienta la one click root e platita ,sunt sarac jur nu am bani de prea multe daca am utok dar va rog ceva acolo ceva care sa ma jute va rog e un telefon bun pentru mine altfel nu cerseam ceva ajutor aici.

Link to comment
Share on other sites

Cauta MTK Droid tools MT6572W, descarci driverele de preloader le instalezi, apoi faci un backup complet la rom. Jos ai un buton "root" dai pe el si o sa iti faca root. Dar nu uita sa faci un backup la firmware!

Edited by sandu69
Link to comment
Share on other sites

@adrian94 te-am mai avertizat odata in privinta comportamentului. Pacalici se referea la faptul ca nu ai avut rabdare sa primesti raspuns si dupa 7 minute ai postat iarasi. Crezi ca lumea e la cheremul tau aici sa raspunda la secunda? Revizuieste-ti limbajul si atitudinea. Ultimul avertisment inainte sa capeti aripi!

 

closed

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...