Jump to content
smoker48

Hosting gratuit foarte bun - TESTAT

Recommended Posts

Salut, vreau sa impartasesc cu voi un host gratuit foarte smecher pe care l-am gasit de curand. Se numeste GoogieHost si personal o sa-l folosesc MULT MULT timp de acum incolo. Caut de aproape 2 luni un host gratuit bun si pana acum nu e nici unul care sa se poata compara cu ei. Tot ce iti cer oamenii mai tarziu este sa le faci reclama pe oriunde poti, doar daca vrei desigur ;)

 

Servicii oferite:

 

  • 1000 MB Spatiu Stocare
  • Bandwidth nelimitat
  • 2 adrese mail (SMTP, IMAP, POP3 si webmail ,toate functionale si testate)
  •  AutoInstaller Scripturi
  • SEO Tools
  • CDN (CloudFlare) GRATUIT
  • Backup lunar
  • 99.95% Uptime
  • Etc.

 

https://client.googiehost.com/aff.php?aff=966   <- Acesta este link-ul pentru a va face cont, este din programul lor de referal, program destul de interesant de asemenea. 

 

Eu am hostate deja 2 domenii si 1 subdomeniu la ei si nu am nici macar un singur lucru sa le reprosez... 

Daca aveti nevoie de mai multe informatii sau ajutor, astept mesajele voastre! :D Big UP!

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nu e cazul... Doar ca ar trebui sa inveti ca NIMIC in viata asta nu e gratis prietene. Atata timp cat eu nu ti-am cerut tie niciun ban pentru informatia pe care ti-am oferit-o, nu vad unde te arde pe tine daca dau eu cod de referal sau doar iti ofer link-ul catre site. Abtine-te ;)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, smoker48 said:

Nu e cazul... Doar ca ar trebui sa inveti ca NIMIC in viata asta nu e gratis prietene. Atata timp cat eu nu ti-am cerut tie niciun ban pentru informatia pe care ti-am oferit-o, nu vad unde te arde pe tine daca dau eu cod de referal sau doar iti ofer link-ul catre site. Abtine-te ;)

Nu comentam nimic,dar m-a deranjat faptul ca ai spus ca nu e nimic gratis in viata.Daca vrei sa faci un bine poti sa oferi si gratis ceva.

 

On 28.06.2016 at 1:50 PM, andrei98M said:

Vrei sa faci bani din refferali, incat sa-ti iei premium?  Subtil -_-

Ce te fute pe tine grija daca primeste el premium pentru refferali?Nu mi se pare o lacomie ca dupa ce ii ajuta pe altii sa primeasca gratis, hosting, sa primeasca si el un beneficiu micut.

Edit:Dupa mine nu te-ai folosit de acest hosting free si de aia comentezi.Daca aveai nevoie nu mai comentai,asa ca shhhh...

 

Daca scopul tau este sa le oferi oamenilor un bine,esti tare.Daca te gandesti doar sa iesi tu profitabil,esti un scumbag!

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

Nu am cerut niciun ban de la nimeni si nu astept nimic in schimb de la nimeni. Asta e si ideea de comunitate nu ?! In plus, suntem intr-un forum unde lumea stie "ce si cum despre IT", cine nu vrea sa utilizeze codul meu de referal, poate sa stearga stringul dincolo de website, nu ?! ... Daca nu te duce capul sa faci asta, nu inteleg ce cauti pe aici in primul rand ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...