Jump to content
nos

aveti gagic/gagica??

Recommended Posts

<div class='quotetop'>QUOTE("Xavier")</div>

<div class='quotetop'>QUOTE("RaXoR")
<div class='quotetop'>QUOTE("Sad_Dreamer")
si-a facut prietena zilele astea si a facut topic =))))

"eu nu am gagica, nu folosesc Very Happy"

Ce tare =)))[/quote:72b1805b70]

Ce asa tare ma? Pai eu sunt om ocupat, am afaceri de milioane de dolari :D . Nu stau sa-mi manance femeile banii :D

creca fara gagica as muri nistu cum puteti trai......

:@ :@ :@ :@ nos si ce faci tu cu gagica ta ma?[/quote:72b1805b70]

LoL ce face ... ? Da si el pe langa gaura ... !

WTf nos ? ai 12 ani parca asea ai zis si zici de acuma ca nu poti trai fara ea...da la 30 de ani ce kkt faci .. te spanjuri ca nu vrea s-o fu...?

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("!_30")</div>

peace , just joking in off-topic ;)

!_30, din posturile tale am impresia ca ai ceva ani, te-as ruga sa nu mai faci astfel de glume cu el, deoarece este doar un pusti :) si nu are rostul. E normal ca la varsta lui sa deschida astfel de posturi, nu-l condamna.

Link to comment
Share on other sites

:)

Poate i-a spart parola si o ameninta ca daca nu sta cu el..o sa ii stearga toate contactele.

nos nu ne intereseaza ca ti-ai facut si tu gagica=))Auzi..daca nu vrea sa se fu** gasesc pe alta....pai daca ai p**a mare(nu cred) o sa vina imediat....daca nu o sa stai ceva cu ea pana prinde curaj si are incredere in tine=))daca nu e curva.

nos asta e chiar amuzant....caraghios de fapt. daca vreti si voi gagici cum si-a luat nos puteti sa intrati pe www.fete.ro =)) e free..va faceti cont si o aveti in calculator.

ERA INTR-O ZI CU SOARE SI NOS SI TOV LUI S-AU DUS LA CINEVA ACASA SA FACA SI EI UN BAERAM MIC.

-bAH..IO AM ADUS MANCARE...(SPUSESE PRIMU)

-iO AM ADUS NISTE APA PLATA(CA BERE NU AU VOIE INCA).....SPUSESE CEL DE-AL DOILEA

NOS INTRA IN CAMERA SI SPUNE: "FRATILOR IO AM ADUS NISTE FEMEI"

-Moamaaaa misto...cate ai adus????

-PAI VREO 3 CD-URI!!(SPUSESE NOS) :@ :@ :@

Probabil cam asa sta treaba si la nos.Asta e...la asa post asa reply=))

Cand o sa se faca mare, vrea sa ajunga gigolo...ca sa "parcheze"masina in "garajul" fetelor:))

Bafta nos....si sa ai spor la gagica!!Sa ii dai cu spor sa se simta bine.=))

Link to comment
Share on other sites

Ok....imi cer scuze....am atacat un user al forumului....Dar pt nos asta....sunt in stare sa iau o avertizare...:)E prea tipul asta sa nu iau avertizare pt el....:))

Auzi gagica...nos si gagica...

kwerlen...sorry pt posturile astea..dar nu m-am putut abtine....daca vrei sa imi dai avertizare..o accept....ca mi-am luat-o pe drept.

Si da am citit regulile..normal....ca nu sunt n** :))

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...