Jump to content
goly

tzapa dacia

Recommended Posts

azi pe la pranz primeste un prieten de al meu un mesaj cica de la sc.dacia.sa ca a castigat un concurs facut de firma respectiva si sa sune la un numar de cosmote 076******* la care trebuie sa sune. am sunat acuma de pe RDS si nu raspunde. am vrut sa vad cine sa pus sa trimita mesaje din astea si nu vrea sa raspunda :(. sper ca nu o primit nimeni asemenea mesaj si sa nu isi ia tapa :P

Link to comment
Share on other sites

azi pe la pranz primeste un prieten de al meu un mesaj cica de la sc.dacia.sa ca a castigat un concurs facut de firma respectiva si sa sune la un numar de cosmote 076******* la care trebuie sa sune. am sunat acuma de pe RDS si nu raspunde. am vrut sa vad cine sa pus sa trimita mesaje din astea si nu vrea sa raspunda :(. sper ca nu o primit nimeni asemenea mesaj si sa nu isi ia tapa :P

am primit si io da de la flamingo. evident teapa.

Link to comment
Share on other sites

Yo de la un prost am primit ca sunt al 1000-lea client la cosmote si ca am castigat cei 20.000 euro/lei(numai stiu exact) si pt. a ridica premiul sa merg la reprezentanta flamingo sau domo si.....am vrut sa-i raspund "si mata o suge?"..da` am zis sa nu consum 1 sms cu prostii..

Link to comment
Share on other sites

,,Felicitari flanco v-a ales castigatorul unui premiu de 2000$ pentru mai multe detalii va rugam contactatine in urmatoarele 10 minute"

Altul (care PAREA credibil )

Felicitari ! Iti dam 1 DVDplayer sau 3000Euro! Suna repede la 1409 (0,9USD/min fara TVA) si spune care e capitala Frantei. Regulamentul pe www.smsonweb.ro"

Astea sunt singurele mesaje de acest gen care au ramas inregistrate pe telefon pentru ca le-am primit azi . Dar in general primesc cam 10 intr-o luna . Desi nu inteleg scopul acestor mesaje . Parea mea este ca niste tipi care nu au de lucru formeaza niste mesaje si le trimit la numere de telefon puse la nimereala .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...