Jump to content
Nero4

Avem o tara super. Hai s-o iubim in continuare.

Recommended Posts

Navigam putin pe net, cautam niste informatii pentru o gradinita si dau de aritcolul asta:

 

http://www.gandul.info/stiri/un-manelist-le-a-cantat-unor-copii-de-gradinita-despre-infractiuni-si-pedepse-grele-cum-au-reactionat-parintii-15178242

 

Stiu ca avem o tara de cacat. Stiu ca tara e plina de cacat umblator. Stiu ca tara e plina de hoti. Dar asa ceva cum poate sa fie posibil?

Parintii aia sunt niste dobitoci, cioroii care canta s-ar fute si in cur pentru un leu, iar copii bietii de ei cine stie ce o sa anjunga cu hoarbe de parinti ca astia.

Cred ca multi dintre parintii copiilor de acolo, credeau ca copii lor sunt la o petrecere de copii si cand colo...

Putea sa fie sora mea, copii vostri, fratii vostri.

 

Plecati fratilor din tara asta de cacat.

Edited by Nero4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, hellhacker2 said:

Cum isi educa fiecare parinte copilul e strict problema lui. 

Daca spuneai sa plecam din tara din cauza sistemului de educatie, medical si altele mai intelegeam.

Asta e cel mai tampit lucru care l-am auzit.
Ziceam sa plecati din tara ca referinta a tot ce am spus mai sus, nu doar povestea de cauza. "Stiu ca avem o tara de cacat. Stiu ca tara e plina de cacat umblator. Stiu ca tara e plina de hoti."

 

Cand o sa vezi un tanar cocalar care a fost crescut in felul asta ca iti bate copilul o sa imi dai dreptate. Habar nu ai tu cant impact au cacaturile astea. De multe ori si la adolescenti merge asta.

Am prieteni care au luat-o pe aratura cu manele, fac pe interlopii bocati si mai toate.

 

Dar copii astia sunt invatati asa de mici. Cine stie ce dracu va urma...

 

Pe mine oricum nu ma mai surprinde nimic. Respect Dani Mocanu care canta de viata lui de mafiot de cand era mic. Daca nu era pe muzica si acum dadea la sapa :))

Edited by Nero4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, hades said:

De peste 5 ani sustin ideea eutanasierii tiganilor si tot ce-am primit pana acum au fost amenintati cu procese. :(

Nu as fi de acord cu eutanasierea lor, dar nu as avea o problema daca ar fi dusi la lagar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...