Jump to content
Iceman.

Vand pagina de facebook

Recommended Posts

Salut, pagina apartinea siteului de filme, cel care voia sa il vanda aici.

Data trecuta pagina avea in jur de 2214 sau 2100 like-uri, se pare ca acum are mult mai putin - 50-100, ceea ce inseamna ca nu sunt chiar reale, like-urile par a fi facute cu addmefast sau alte site-uri de genul, deci aveti grija.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nonse said:

Salut, pagina apartinea siteului de filme, cel care voia sa il vanda aici.

Data trecuta pagina avea in jur de 2214 sau 2100 like-uri, se pare ca acum are mult mai putin - 50-100, ceea ce inseamna ca nu sunt chiar reale, like-urile par a fi facute cu addmefast sau alte site-uri de genul, deci aveti grija.

Decat sa vorbesti aiurea mai bine te abtii. Site-ul acela de filme este al meu dar l-am vandut si am ramas cu aceasta pagina. Like-urile sunt reale si nu sunt facute cu addmefast , lumea a dat dislike pentru ca am schimbat eu numele in Gowatch.. iar pagina era pentru nisa de amuzament. Pe mine ma interesa atunci doar numarul de like.uri la pagina ca sa dea bine site-ului.Acum nu mai am ce face cu ea pentru ca am vandut site-ul. Cel care o cumpara ii schimba numele si isi face treaba cu ea. Dupa cum am zis fanii au impact la nisa funny

Edited by Iceman.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...