Jump to content
sitarus

Liber la Blog - Blog reinventat

Recommended Posts

1 hour ago, DrMengele said:

Nu ai nimic special,just another blog.Am citit cateva articole,mie greata.

Combini romana cu enegleza, dar nici romana nu stii s-o scrii calumea. 

 

9 minutes ago, redcoder said:

Da, sunt hater, dar daca n-ai ceva de spus, de ce iti faci blog? 

Pentru ca imi place sa scriu. Si nu e normal sa incep cu articole banale pana ajung la un nivel mai mare ?

Link to comment
Share on other sites

@sitarus Probabil ca oamenii nu si-au formulat parerile in ceva mai de substanta, si mie mi-a fost lene sa iti acord 5 minute, insa banuiesc ca ai prins ideea de baza: Nu ii pasa absolut nimanui ce debiteaza John Pulifric intr-un blog fie ca e varsare de frustrari sau exprimare de opinie. La cate zeci (poate chiar sute) de milioane de blog-uri (in diferite forme) sunt pe lumea asta de ce si-ar pierde vremea cineva cu al tau? Piata e supra-saturata de oameni care cred ca sunt interesanti si lumea ar trebui sa asculte ce au de spus. Ti-as da mai multe idei si critici constructive (bazate pe fenomene demonstrate) referitoare la cum si ce ar trebui sa fie un blog in 2016 pentru a capata audienta insa cred ca deja tu te imbeti cu apa rece si momentan nu are rost sa o fac. Bafta!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zici de altul ca ar combina romana cu engleza,cand titlul blogului tau e liberlablogg.wordpress.com, 2 engleze,o romanca,merge si-asa.Plus ca e ciudat.Pana acum nu era liber la blog?Ai dat tu voie cu blogul tau?Eu zic sa schimbi titlul,dupa parerea mea umila,asta ar merge perfect: Liberlalaba.wordpress.com

Bafta!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Stefan-cel-Mare said:

Zici de altul ca ar combina romana cu engleza,cand titlul blogului tau e liberlablogg.wordpress.com, 2 engleze,o romanca,merge si-asa.Plus ca e ciudat.Pana acum nu era liber la blog?Ai dat tu voie cu blogul tau?Eu zic sa schimbi titlul,dupa parerea mea umila,asta ar merge perfect: Liberlalaba.wordpress.com

Bafta!

Sa iti dea Dumnezeu sanatate si Maicuta Domnului impreuna cu El sa nu-l lase singurel la greu!,inchideti topicul se impute treaba.

Edited by DrMengele
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...