Jump to content
hanlee97

port exploit

Recommended Posts

Buna, sunt incepator in securitatea IT si hacking si am instalat un VM cu kali linux.

Am gasit cateva porturi pe un site, ce sunt open iar apoi am incercat sa intru in ele prin netcat dar fara succes.

va rog daca se poate un sfat ar fi de ajutor

multumesc anticipat

 

PS:La conectarea porturilor primesc "Connection refused"

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@

10 hours ago, hanlee97 said:

Buna, sunt incepator in securitatea IT si hacking si am instalat un VM cu kali linux.

Am gasit cateva porturi pe un site, ce sunt open iar apoi am incercat sa intru in ele prin netcat dar fara succes.

va rog daca se poate un sfat ar fi de ajutor

multumesc anticipat

 

PS:La conectarea porturilor primesc "Connection refused"

Chiar am nevoie de 2-3 hackeri ca tine,am nevoie de hackeri la pus parchet/gresie etc.Platesc hourly rate.

Edited by DrMengele
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, hanlee97 said:

Buna, sunt incepator in securitatea IT si hacking si am instalat un VM cu kali linux.

Am gasit cateva porturi pe un site, ce sunt open iar apoi am incercat sa intru in ele prin netcat dar fara succes.

va rog daca se poate un sfat ar fi de ajutor

multumesc anticipat

 

PS:La conectarea porturilor primesc "Connection refused"

Incearca sa intri in portul constanta. Am auzit ca se intra usor si nici nu iti trebuie cunostinte IT.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, aa7670 said:

Si eu care ma apucasem sa-l cert pe aelius ca da tonul la trolleala si ca incepatorii trebuie tratati ca atare. Insa apoi am observat ca debitezi tampenii de anul trecut. A gresi e omeneste, a persista in greseala e prostie.

nu, a persevera in prostie e diabolic!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...