Jump to content
hteam

Creare site Recrutare forta de munca si Aplicare cu CV-uri

Recommended Posts

Salut

Ma intereseaza sa deschis un site de Recrutare forta de munca (ptr. firme) si Aplicare cu CV-uri (ptr. persoane fizice).
Nu sunt interesat de platforma Wordpress.
Prefer php curat si care sa poata fi modificat oricum si oricand.
Vreau ceva de genul asta : http://flow.mysmartjobboard.com/
1. Plata online va fi prin Paypal si alt gateway,
2. Timer ptr. expirarea anunturilor,
3. Descarcari CV-uri ori oferte companii in PDF,
4. Sa aiba ceva grafice ptr. statistici (ca sa iau fata clientilor)
5. Incarcare bannere in gif sau/si cod de catre admin sau de tert client.
Cu cel cu care o sa colaborez am sa lucrez pe termen lung.
Mesaje doar in privat va rog.
Multumesc

Edited by hteam
Link to comment
Share on other sites

Woow, multumesc ptr. sfaturi Gecko
O sa tin cont de tot ce spui si pana la urma cumpar unul gata facut.
Cred si este posibil  ca cineva sa aiba un asemenea script si ptr ca asta am crezut cred ca merita sa incerc. Tu ce crezi???
aelius  ai un demo ca sa vad in mare produsul tau?
Site-ul nu-l fac ptr Romania. O sa fie exclusiv pentru UK.
soimuletzu1 multumesc ptr. oferta (am si absolut toate addonurile de wp pentru asa ceva) si daca pe viitor ma razgandesc ori am alt proiect si merge wp, incercam.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, aelius said:

Ba da prosti sunteti. Omu a intrebat daca va merge sau nu sau a spus ca vrea site ? @Desmont daca investeste 2 milioane de euro, poate lua fata sau nu ? Vorbiti de pomana sa va aflati in treaba. Totul tine de resurse si de cum gandeste businessul

Si un om cu 2 milioane de euro isi cauta developer pe rst? 

I-am facut un bine, nu un rau, isi poate salva banii inca, nu are nici o sansa pe piata din UK cu asa ceva, competitia e puternica, vorbim de site-uri sustinute de BBC, locuiesc in UK si nu mananc rahat.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor ptr. sfaturi (chiar si ptr. injuraturi).

A, si sigur ca merge acest business ca doar il urmaresc de peste 1 an. Daca gasesti o nisa si o speculezi local.....MERGE
Sa ma lupt cu astia ar fi prea mult... http://www.cv-library.co.uk/network
Ceva milioane de $ ori lire chiar nu am dar am gasit investitori dispusi sa investeasca. EU NU RISC NIMIC>
Plus ca am luat 3 domenii foarte bine indexate momentan de Google.
Problema rezolvata (din pacate cu indienii ptr. ca romanii mei stau sa ma caute pe net, sa-mi spuna ei cine sunt eu, care-i pagina mea de Facebook, sa vada daca am dupa ce bea apa si sa ma injure de mama).
Se pierde inutil extrem de mult timp si inteligenta cu....nimicuri.

Pacat.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

@hteam si eu urmaresc piata de ceva vreme si am achizionat recent un domeniu excelent pe o anumita nisa. Acum cand am vreme sa ma apuc sa pun initial un feed de affiliate si apoi sa ma uit dupa alte metode de populare, poate chiar sa investesc intr-un ajutor part-time pentru anumite lucruri. Daca esti interesat de o potentiala colaborare da-mi un pm cu id-ul de Skype sa discutam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...