Jump to content
Jumoung

Informatica la academia militara

Recommended Posts

Salut!

De ceva timp ma gandesc si am inceput sa ma pregatesc pentru MTA- Academia Tehnica Militara. Este o sectiune numita "  Calculatoare şi sisteme informatice pentru apărare şi securitate naţională " unde as vrea sa intru . Intrebarile mele sunt: Predau limbaje de programare? Ce limbaje de programare poti invata la ei ? Cam despre ce este vorba?

Am cautat informati si pe google si la ei pe site dar nimic. Poate este cineva aici care stie despre ce este vorba.

Link to comment
Share on other sites

In reședințele de județ de obicei găsești centre de informare ale MApN care te pot informa cu privire la asta...chiar luna trecută am fost la unul și am stat de vorba cu ofițerul de acolo, sunt de treabă și îți răspund la întrebari. Încearcă acolo.

Link to comment
Share on other sites

E o chestie murdară.  Ce face tehnica militară am arătat în threadul "Interfața computer-creier". La asta se adaugă armele "DEW" -  masere care te iradiază oriunde pe teritoriul NATO sau al țărilor cu parteneriate SUA ( şi provoacă de-a lungul anilor cancer, infarcturi, artrită...). Armata te consideră un sclav: dacă ai făcut-o, eşti sub jurământ pană la moarte şi poți fi "mobilizat" oricând sub pretext că au nevoie de informații. Dacă nu ai făcut-o, este tot aia: te pot spiona, tortura, controla şi ucide oricând: nu este nicio instanta să-i tragă la răspundere. Ei încalcă astfel Constituția sperjurând că o apără, în ideea că "le închide gura la cei ce se plâng". Ne condideră pe toți civilii sclavi iar viața noastră este de la început până la sfârșit experimentul lor "secret", hotărât în "masoneria NATO". Trădarea lui Ceauşescu se repetă cu fiecare cetățean. Armata este cu noi, dar oriunde, tot timpul şi cu arma de control cerebral în ceafă. Nu poate fi vorba despre vreo dreptate. 

Dacă ai înțeles asta şi socoți că nu te integrezi în aşa o lume, probabil vrei vrea să pleci în Asia. 


 

Link to comment
Share on other sites

La atm daca faci 4 ani trebuie sa semnezi contract cu beneficiarul pentru 8 ani. Daca vrei sa pleci din sistem ai de platit 1000 € pentru fiecare an de contract nerespectat.

Faci c++, java, asm. In principiu iesi destul de pregatit daca esti interesat. Leprele ies la fel cum intra.

Eu am facut masterul la ei, cel de infosec, si am ramas placut surprins de calitatea oamenilor (cadre didactice si absolventi de licenta).

Trebuie sa fii pregatit pentru niste ani grei.

Repartita la serviciu dp licenta se face in functie de medii.

Link to comment
Share on other sites

Oare ştiți la ce este folosită tehnica militară în Ro? La spionarea şi taxarea oamenilor de afaceri. Mai rău, aceştia au voie doar să exploateze români, orice câştig din afaceri cu străini este interzis. Este implementat un program de sărăcire a populației pentru a fi obligată să se vândă, trupeşte şi sufleteşte, unor programe de înrobire, doar pentru a supraviețui. Programul include exterminarea unor eventuali "îngeri" - afacerişti care au bani şi vor să o ajute. Băncile cu capital românesc sunt interzise. Cine şi unde a hotărât acest lucru? Masonerica noastră ştie. 


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, axln said:

Oare ştiți la ce este folosită tehnica militară în Ro? La spionarea şi taxarea oamenilor de afaceri. Mai rău, aceştia au voie doar să exploateze români, orice câştig din afaceri cu străini este interzis. Este implementat un program de sărăcire a populației pentru a fi obligată să se vândă, trupeşte şi sufleteşte, unor programe de înrobire, doar pentru a supraviețui. Programul include exterminarea unor eventuali "îngeri" - afacerişti care au bani şi vor să o ajute. Băncile cu capital românesc sunt interzise. Cine şi unde a hotărât acest lucru? Masonerica noastră ştie. 


 

Daca bancile cu capital romanesc sunt interzise CEC BANK ce este? :)) ba du-te-n pula mea ca tu ori faci pe prostul ori esti terminat din punct de vedere mintal.Numai de masonerie vorbesti.

Link to comment
Share on other sites

CEC este proprietatea Statului, al cărui buget are tradiția,  după 89,  să fie jefuit: toate vânzările de întreprinderi româneşti au adus nişte bani la buget, dar unde sunt? 

Capitalul românesc este una, bugetul de stat este alta. Privatizarea ar fi însemnat împărțirea băncii în mod egal între toți cetățenii români - astfel ei înşişi controlau consiliul de administrație şi ce anume proiecte româneşti (sau chiar străine) finanțează banca. Ei hotărau completarea bugetelor pentru proiectele lor cu cofinanțare europeană şi tot ei se bucurau de profitul adus de investițiile băncii. Nu că sună chiar mai bine o bancă a românilor decât un buget de stat? 
Dar,  NU E. 
Nimic din ce s-a dorit la Revoluție nu s-a realizat. 

 

Am ajuns să cred că este periculos să devii prizonierul "patriei". Nu este ce pare, ci a făcut loc unei masonerii.  Îmi pare riscant să te angajezi față de o instituție militară care ar putea fi coruptă. Vorbesc din experiența de civil: situația în Ro îmi pare scăpată scăpată de sub control. Un război civil ascuns şi penibil. Oare are ca obiective să îndeplinească o cotă de morți, de speriați, de alienați, sau să îngroape adevărul despre ce s-a întâmplat...  în straturi groase de radiații şi sub multe cruci de lemn sau de piatră? Parcă ar fi o grupare de complici la o crimă, care vor să se ascundă şi să trimită toți martorii "sub acoperire"... sau mai degrabă la moarte, după câte se arată. 

Masoneria română este o structură cu care n-am vrut niciodată să am de a face, socotind-o o structură concurentă Statului Român, plus că se scrie că ar fi obediență străină,  cu mai mulți stăpâni chiar.  Oare nu aceştia umblă acum peste tot după mine cu maşinile de vârât BCI-ul "în cur" şi se prefac că mă instruiesc în păstrat secrete? Care, când n-am secrete?

Împreună cu durerile provocate de masere, mai toarnă peste mine şi mesaje care îmi sunt inutile, care sunt nesolicitate şi neacceptate. Le-aş numi bombăneli sau "jew-isme" în stil "ameromân". 
Toată cheltuiala asta pentru ce, oare aşa îşi fabrică nația elita? 

Oare ei au socotit că, dacă au așezat decesele alor mei la distanțe asiguratoare în timp unele de altele, nu se mai vede că sunt executate cu aceeași mână, "finuță", care se vrea a părea divină? Va,  se vede chiar că persecuția lor începuse încă din 1990. 

Dar de ce după '90 toți ai mei erau "condamnabili" de masonerie? De ce eu trebuia după decesele lor să împart rodul muncii lor cu ucigaşii? ca răsplată pentru epurare? sau ca ispăşire pentru păcatele tuturor?

Asta este "țara" ce o "aveți". În opinia mea este dispărută ca stat încă din anii 80 şi câțiva circari batjocoresc ce populație a mai rămas. Dar de ce,  în fond, îşi bate nația română joc de ea însăşi într-un mod atât de exagerat, de a ajuns vizibil şi pe forumuri? 
Recomand oricărui român să se salveze din lagăr şi să adere la nații în care să fi rămas un filon de normalitate cât de cât dătător de speranță. Ce salvator era pentru mine dacă ştiam mai de mult! 

Preşedintele Macron a spus franc: "unele națiuni vor dispărea în următorii 50 de ani".

 

Primul obiectiv al masoneriei îmi pare a fi a împărți oamenii în bufoni creştini şi bufoni satanişti,  pe care să îi bată cap în cap, făcând pe arbitrul şi culegând taxe şi prăzi de război. Iar cetățenii normali trebuie toți "posedați". 

Toată "magia"  şi "harul" sunt tehnică militară. 

Edited by axln
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, axln said:

Primul obiectiv al masoneriei îmi pare a fi a împărți oamenii în bufoni creştini şi bufoni satanişti,  pe care să îi bată cap în cap, făcând pe arbitrul şi culegând taxe şi prăzi de război. Iar cetățenii normali trebuie toți "posedați". 

 

Proaste puli nemasonice o fost la curu' lui ma-ta... ce trist ca din 300 mil spermatozoizi tu ai fost cel mai rapid :( 

Link to comment
Share on other sites

Ce am eu a face cu aceste injurii? Mie îmi miroase urât abuzul şi nu mă apropii de ele. 

 

Lent dar sigur băncile româneşti au fost NU privatizate, adică trecute în proprietatea cetățenilor, ci cedate către străini, banii obținuți "finanțând"  ceva abstract, "tranziția" ... adică ce? Aderarea la UE? De ce nu facem măcar absorbția de fonduri UE atunci? La NATO? Atunci de ce trage Armata în cetățenii care comentează?

 România are o criză mai serioasă decât apare în presă.

 

Eu v-am spus că sunteți conduşi de criminali, de sclavi de criminali şi servindu-i sunteți voi înşivă complici la crimă. Este important să ştiți asta. Iată că vi s-a spus. 

Edited by axln
Link to comment
Share on other sites

"Formarea alternativă", "învățământul la distanță",  "învățarea continuă" şi mai ales "justiția alternativă" sunt titluri ce ascund de fapt monstruozități ale tehnicii militare exercitate asupra poporului Român fără a ține cont de vârstă sau sex sau pregătire sau angajament, iar aceste programe sunt deja aplicate pe o scară "cât permite discreția" asupra unei porțiuni din populație. Să nu vi se pară lucru de şagă dar porcăria asta se arată a fi cam cel mai rău regim posibil. Puneți stop robotizării civile până nu creşte la dimensiuni necontrolabile. Operatorii programelor sunt spălați pe creier şi li s-a imprimat un comportament inuman - nu scăpați din "mâna" lor. 


 

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte discreți, n-o să facă lucruri prea bătătoare la ochi. 

 

În România, ca şi în Anglia şi SUA,  instituțiile militare ce operează această tehnologie sunt corupte şi primesc bani de la masonerie pentru desfăşurarea unor programe de control neuronal cu arme electromagnetice.

 

 Beneficiază din boală, moarte şi tâlhărie şi "alte clase" : doctori, farmacişti, "vrăjitori" şi politicienii corupți. 


"Sistemul" a corupt lumea gradual şi acum este prins cam tot occidentul şi porțiuni din societatea asiatică. 

 

Masonii par să ia eugenía foarte în serios. Dacă nu te "integrezi", te dau pe mâna sdrviciilor militare. Gradul de "acoperire" , de criminalitate, cât şi cruzimea, "prestigiul" şi "discreția" masoneriei diferă de la un oraş la altul şi de la o țară la alta. 

Întotdeauna serviciile secrete sunt prinse în jocul criminal. "Securitatea" îşi schimbă doar părul (sau chelia), dar năravul ba.

"Suflet-fără, chei" 


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...