Jump to content
EDUTz

Parere

Recommended Posts

16 minutes ago, mk7a said:

Cand dau la search imi primesc o reclama in cap de vad stele verzi. In rest e ok, baga mai multe seriale / filme.

WTF? nu ar trebui sa primesti nici un fel de reclama pe pagina de search .. ABSOLUT NICI UNA ! Pe acea pagina nu exista ad code, e practic impsoibil asa ceva, cum mnezo ?

 

Am aflat si eu de curand cu tld-ul si cu site-urile aferente... o sa-l schimb daca o sa am ceva views, momentan stagnez so no harm done.

Edited by EDUTz
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, EDUTz said:

WTF? nu ar trebui sa primesti nici un fel de reclama pe pagina de search .. ABSOLUT NICI UNA ! Pe acea pagina nu exista ad code, e practic impsoibil asa ceva, cum mnezo ?

 

Am aflat si eu de curand cu tld-ul si cu site-urile aferente... o sa-l schimb daca o sa am ceva views, momentan stagnez so no harm done.

Acum nu mai apare, doar uneori. Da si tu refresh la site de mai multe ori (chrome folosesc) si vezi ca iti deschide chestii de astea:

 

http://playnwin.club/z/eng/neu/shp07/aa-giftcard07-1.php

 

Nu mereu, dar uneori deschide.

Link to comment
Share on other sites

Mnoh daca e popunder, e posibil, ma speriasem deoarece facusem o activare la bidvertiser prin header code si mi-era sa nu se fi propagat in cloudflare ... toate bune.

De bagat, mai am de bagat, dar procesul e lung si time consuming ... oricum, alte pareri legate de design macar ?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, EDUTz said:

Revin cu intrebari referitoare la securitatea site-ului. Nu pretind ca l-am securizat dar nici nu ma astept sa aibe goluri. Intre timp am crescut putin, daca e cineva binevoitor sa ne ajute pe partea asta, ar fi ideal ...

 

E un fucking wordpress omule, pur si simplu vezi daca ai toate plugin-urile up to date si in rest nu ai ce sa faci.

Nu ai cum sa previi un 0day.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...