Jump to content
bubu2005

Laptop la 8 lei

Recommended Posts

Quote

Pcbit.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea cu privire la informatiile prezentate pe site ca fiind corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile, neintrerupte si fara erori. Va rugam sa verificati corectitudinea specificatiilor pe site-ul producatorului produsului dorit , accesand link-ul “Pagina producatorului” , situat sub titlul produs

Preturile, situatia stocului, specificatiile si imaginile pot fi schimbate fara o notificare prealabila.
Toate produsele sunt insotite de factura si certificat de garantie.

Nu or sa trimita nimic la pretul ala.

Link to comment
Share on other sites

Este dubios , in mod normal daca comanda este finalizata si platita ( cu card, nu ramburs ) ei sunt obligati de a livra produsul pentru ca este vina lor ... de-a lungul timpului sau tot intamplat la emag , domo , altex ... Conform legi, oricum site este o aberatie totala parerea mea.

@QuaVadis De ce sunt emag papagali ? ( au detoate , eu nu am avut niciodata surpriza ... si este cel mai mare magazin online din romania ... so ... ) 

Edited by XbPor
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, XbPor said:

Este dubios , in mod normal daca comanda este finalizata si platita ( cu card, nu ramburs ) ei sunt obligati de a livra produsul pentru ca este vina lor ... de-a lungul timpului sau tot intamplat la emag , domo , altex ... Conform legi, oricum site este o aberatie totala parerea mea.

@QuaVadis De ce sunt emag papagali ? ( au detoate , eu nu am avut niciodata surpriza ... si este cel mai mare magazin online din romania ... so ... ) 

 

Domnul analfabet, casca ochii la ce se vorbeste si la ce am scris.

Link to comment
Share on other sites

" Pcbit.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea cu privire la informatiile prezentate pe site ca fiind corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile "

 

Aveau si ei nevoie de niste reclama.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SKYNET32 said:

" Pcbit.ro nu poate garanta si nu isi poate asuma raspunderea cu privire la informatiile prezentate pe site ca fiind corecte, complete sau actualizate iar serviciile oferite prin acest site sunt accesibile "

 

Aveau si ei nevoie de niste reclama.

 

Man, din cate vad acolo e scris "informatiile". Pretul cred ca e exclus de acolo. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...