Jump to content
Matthew

Creez 5 site-uri

Recommended Posts

Salut,

 

am nevoie sa imi ingros portofoliul cu cateva site-uri. Cine are nevoie de un site, imi poate lasa PM cu specificatiile (o sa scriu si contentul). Singura conditie este un backlink catre portofoliul meu in footer si adaugarea site-ului in portofoliul meu.

 

O sa iau doar 5 proiecte, de preferabil membri vechi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Wav3 said:

 

Inca o intrebare inainte de PM. Bootstrap 3?

Dap!

 

@albertynos pai in principiu lucrez pe CMS (wordpress), pentru ca imi este mai usor, dar daca se impune, nu am absolut nicio problema sa codez fara vreo platforma. Mi-as dori sa primesc si un proiect de magazin online. Domeniul si hostingul ar fi ideal sa il cumparati voi, daca nu, le pot cumpara eu sau hosta pe shared la un prieten (link cu site-ul in PM).

 

P.S. ideal ar fi sa veniti cu proiecte si cu cerinte de genul lui Wav3 -- bootstrap 3, ca sa pot face si un pic de showoff, sa se vada ca ma descurc.

Edited by Matthew
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, albertynos said:

E perfect.

 

Mai mult, este o tema custom pe care vreau de mult timp sa o reproduc, e pentru un magazin online...pot sa ti dau link sa te uiti...nustiu cum arata in spate...

 

Iti pot da si domeniu, hosting...doar ca mai pe seara putin...is pe drumuri

Okay, astept mesaj!

Link to comment
Share on other sites

M ar interesa un site pt un cabinet stomatologic din Cluj Napoca. Ofer toate informatiile/ poze aferente... un cabinet medical poate ajuta mult in portofoliu, poti apoi sa cauti diversi dentisti din intreaga tara pt creare site/ reconstructie.


Astept un PM daca esti interesat.

 

Merci

Link to comment
Share on other sites

Gata, multumesc tuturor. Nu imi mai trimiteti mesaje.
S-au strans mai mult de 10 proiecte, am sa incerc sa le onorez pe toate, dar membrii mai vechi vor avea intaietate.

 

Weekendul asta sunt plecat din oras, dar de luni ma voi pune pe treaba. :)

Edited by Matthew
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...