Jump to content
DGVaniX

Cine are "sursa" de Mix?

Recommended Posts

Salut, caut si eu de ceva zile source code-ul de la arhiva de SSH Scan Mix. Vreau sa studiez codul si sa inteleg cum functioneaza, am inceput deja sa ma documentez in legatura cu Syn Scan-ul si vreau sa vad cum functioneaza aceasta arhiva, si sa imi fac arhiva proprie.

 

Daca cineva are source code-ul de la arhiva Mix va rog sa imi spuneti.

 

Multumesc.

Edited by DGVaniX
Link to comment
Share on other sites

Ce vrajeala la primu post :)))), "vreau sa imi fac arhiva proprie" defapt, vreau sa cer una aici sa nu mai fiu nevoit sa imi fac o arhiva cand mi-o pot da prostii astia dupa rst, deoarece eu nu sunt in stare, unde-i prezentarea?:( macar aia sa fi fost primu tau post al dreq, uita-te pe site-uri rusesti si gasesti exact ce iti trebuie

https://www.offensive-security.com/metasploit-unleashed/scanner-ssh-auxiliary-modules/

Edited by Muppet
Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa fiu politicos... Daca nu stiu cum functioneaza un ssh scanner si un brute forcer de unde sa stiu cum sa fac o arhiva de la 0? -.- Stiu 4 limbi de programare si toate le-am invatat experimentand cu scripturi gata facute...

 

Apropo, trebuie sa imi fac prezentarea? O.o Adica... nu sunt prea interesant....

Edited by DGVaniX
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...