Jump to content
alexandrei77

Bac 2016

Recommended Posts

De ce se dau cuvinte atat de luxoase la bac precum interbelic?Cuvantul asta nu are nicio treaba cu faptul ca noi inca suntem in secolul al 21 lea.Pana la urma interbelic era ceva intre primul razboi si al doilea razboi?Daca da asta insemna ca ar fi fost razboiul rece?De ce nu ne-a dat altceva la subiectul 3?Cum ar fi fost un roman inca de pe vremea cavalerilor.

Link to comment
Share on other sites

Bai sper ca esti troll... daca nu, e trista rau situatia ca te-au lasat profi sa intri in bac....

 

Eu iti sugerez sa nu mai incerci poimaine. E pierdere de timp... Nu ai logica dar ai greseli de exprimare si gramaticale. " Cuvantul asta nu are nicio treaba cu faptul ca noi inca suntem in secolul al 21 lea " -??? de cate ori deschid fereastra....de atatea ori o inchid la loc.

Razboiul rece a inceput dupa ww2!! Ba putin obraz sa fii avut sa te documentezi oleaca macar dupa ce ai picat bacu ca ultimu bou.

Asta e...astia sunteti voi; dar noi restul ne bucuram caci o sa avem nevoie de personal specializat in spalatorii.

 

P.S.Asta e un forum de IT....nu un loc unde vin copii submediocrii sa se planga de cel mai usor examen din viata.

L.E. Iar tie interbelic ti se pare un cuvant luxos? Esti prost la cap? Ai facut cel putin 4 ani de chimie/biologie si practic ai trecut...nu stiu cum

Edited by Putrefactie
Link to comment
Share on other sites

On 20.08.2016 at 4:05 AM, Putrefactie said:

@BogdanNBV pai da...omuletu a stat toata vara la spart seminte si acuma cu 2 zile inainte de inceperea probelor intreaba pe forumuri cum sa ia bacu.....pai zi tu ce merita astia

Eu nu stiu fizica si am avut cateva probleme de intelegere al fenomenelor fizice.Nici acum nu stiu la perfectie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...