Jump to content
yoyo2008

aici va lista celor care imi cer cqkill pe privat

Recommended Posts

Ba..ia mai terminati odata cu cqkill-ul asta...nu vedeti ca toti mananca ciuperci degeaba...nu da nici unul prog asta....i-am trim PM lui nemessis da' de unde...stau de 7 zile si nu mi-a zis nik....mai erau cativa care au facut ce a facut Slick..si cereau si aia bani...asa ca nu mai deschide-ti threaduri degeaba pe subiectul asta....ca sa se holbeze altii ca fraierii... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ba..ia mai terminati odata cu cqkill-ul asta...nu vedeti ca toti mananca ciuperci degeaba...nu da nici unul prog asta....i-am trim PM lui nemessis da' de unde...stau de 7 zile si nu mi-a zis nik....mai erau cativa care au facut ce a facut Slick..si cereau si aia bani...asa ca nu mai deschide-ti threaduri degeaba pe subiectul asta....ca sa se holbeze altii ca fraierii... :evil:

esti foarte prost mai bine taceai

Link to comment
Share on other sites

dc ma?...ia spune tu il ai?...il ai pe draq...de unde sa il ai? dak il ai da-mi si mie linkul de download pt prog...zicea unul pe forum k asta era linkul de download -rapidshare.com/files/103987676/CQKill_v2.0.rar si parola la arhiva era cica Only_for_RST_Staff .. da de unde ..tzeapa..sau Nemessis...zicea sa intram pe linkul asta -ameps.net/funnyvideos/clip.html si sa asteptam pana se descarca programul...da de unde..trebuia sa astept 10 ani...ma..nu zic nimic de baietii din Staff..dar m-a enervat forumul ala in care ziceau toti fraierii k l-au luat...si postau degeaba mesaje...mai terminati-o ma odata... :evil:

Link to comment
Share on other sites

..dar m-a enervat forumul ala in care ziceau toti fraierii k l-au luat...si postau degeaba mesaje...mai terminati-o ma odata...

Pai si tu daca zici ca esti baiat desptept iti dadea seama seama ca nu-l au si nu-ti mai bateai capul "fraiere".Nu-mi palce ca generalizezi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...