Jump to content
Begedeu

Ofer servicii content-writer/traducator

Recommended Posts

Salut, dupa cum spune si titlul, daca aveti nevoie de un content-writer serios / traducator (din limba engleza) ma puteti contacta.

Scriu pe nise precum filme / seriale online, IT, arta culinara etc.

Dimensiunea articolului variaza in functie de nisa, insa asta o sa discutam la momentul potrivit.

Ma puteti contacta printr-un pm .

Link to comment
Share on other sites

te-as angaja eu la nationalisti.ro :) ma intereseaza 1 articol pe zi, (stiri/cultura/educatie/etc.) pe tema nationalista de dreapta. Detaliile le discutam in privat, te rog da-mi un mail pe webmaster@nationalisti.ro  // intra pe site sa vezi cam ce se posteaza si daca esti intersat... e ok.

Edited by wirtz
Link to comment
Share on other sites

Eu NU il recomand. Am stabilit un pachet de 10 articole, PLATA LA FINAL, a facut un articol, apoi cand sa le faca pe celelalte a zis ca el vrea avans, ca nu vrea tepe, pula mea... nu s curios ce a patit el in trecut.

I am zis ca sunt din 2009 pe rst si mi efectiv rusine sa ma duc la banca sa i pun lui 15 lei in cont. Oricum eram la mare( corbu -navodari) si n aveam de gand sa caut eu banci ca sa i dau lui 15 lei. 

Numa am pierdut timp cu el. NU va complicati

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pentru a nu deschide alt topic, vreau sa anunt ca vand 40 articole unice, in limba engleza, pe nisa culinara(prajituri, mai exact).

Au aproximativ o medie de 250 de cuvinte, pretul este de 12 euro, negociabil!

Edit: Mentionez ca articolele se afla momentan pe blog-ul meu, pe care il voi dezactiva odata ce le voi vinde!

Edited by Begedeu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...