Jump to content
kickm3n

Neata! sunt nou venit

Recommended Posts

Salut!

Numele meu este Ionut, am varsta de 21 de ani, si am trait pana acum 2 luni in Constanta,

m-am mutat recent in Italia intr-un satuc foarte plin de viata.

 

Pasiunea mea pentru programare vine inca din liceu, pe atunci nu stiam decat Html, CSS si putin JavaScript asta e.... atata ni se preda, pe atunci eram un

jucator inrait de dota 2 , si nu prea aveam rezultate excelente la liceu, dar informatica si matematica o mancam pe paine.

 

Dupa finalizarea liceului nu am vrut neaparat sa ma duc la facultate , deoarece facultatiile din Constanta sunt in urma cu materia IT,

si nici nu aveam posibilitatea financiara sa ma duc la o facultate din alt judet.

Asa ca m-am inscris la "LinkAcademy" o scoala IT care ofera si cursuri la distanta, desi in unele momente nu-ti se explica in detaliu cum ar fi securitatea,

acesta fost si primul motiv pentru care am venit pe acest site.

 

Ti-n sa mentionez ca sunt un incepator in programarea PHP avand o vechime de 3 luni mai exact, pentru ca am inceput cursurile cu HTML&CSS, Core JavaScript si DreamWeaver.

 

Hobby-urile mele sunt muzica, programarea,anime-urile si jocurile video.

Link to comment
Share on other sites

On Tuesday, August 30, 2016 at 10:27 AM, kznamst said:

Salut, bine ai venit. Daca vrei sa nu fii asaltat cu mesaje si amenintari din partea unora, pe conturile tale de socializare(+skype + mail) sterge datele. E cea mai mare prostie sa iti pui mai ales profilul de facebook.

Chiar daca au acces la datele de contact a 20 de miliarde de oameni doar daca deschid facebook-ul,criminalii,hackerii,pedofilii,garda,mafiotii- nu sunt interesati.In schimb, daca un user cu 1 post isi pune datele pe rst,e mancat de viu.Asa ceva...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aelius said:

Bun venit, ti-am editat postul si ti-am sters numele de familie si celalalt prenume. Nu e sectie de militie aici.

Felicitari pentru alegerea facuta de a pleca din Rrromania :))

 

Bre da matale ai ceva cu toti care stau in Romania ? Ca acu' te trec la discriminare ...

 

ON: Welcome boy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...