Jump to content
XbPor

Cumpar TRAFIC , ADULT SI NON-ADULT

Recommended Posts

Bun , am dreptul la replica da? 

1: Traficul individului trebuia sa fie RO , sau provenit din Social Network ... pe un site de RO ( tot traficul respectivului fiind de cu totul alte tari - se va vedea in printscreen ) 

2: Site-ul sau este in Romana ... si intra doar chinezi ... sau turci etc...

3: Rata de respingere a fost de 73,21% 

4: Trafic pe acel website fiind nou a fost doar din partea lui

5: Riscand propriul meu website am decis sa renunt la serviciile individului.

6: Confirmarea de plata este urcata ( ulterior in ziua respectiva vazand rata de respingere si neavand legatura cu ceea ce sa discutat am facut o refuzare la plata )

7: Un transfer bancar din ING in orice alta banca dureaza intre 8-48H in functie de sedintele de compensare TransFOND si politica banci, in viziunea individului dureaza doar 30 de secunde... 

8: Doar transferul bancar dintr-o banca in aceasi banca se face oarecum instant.

9: In anuntul meu am spus ferm si clar exclus hitleap sau alte bazaconiiii

10: Ulterior nici nu m-am mai obosit de a discuta cu individul o data ce a incercat marea cu sarea.

11: Un simplu apel din partea respectivului la banca il lamurea

12: Tocmai de aceea nu accept plati cu paypal , fix pentru aceste lucruri si aspecte.

13: Si o ultima precizare: EU NU AM CERUT NICI UN TRAFIC IN AVANS , SI NICI 3 ZILE ( nu a rulat 3 zile ci doar aproximativ 30 de ore cred ) + Intr-un fel a fost mai bine :) dar ma repet NU I SA CERUT NIMIC IN AVANS.

14: Daca este nevoie se posteaza toata conversatia YM

REVIN in cateva secunde cu EDIT per post cu printscreen-urile

Statistica: jetus1.jpg

Transfer: jetus.jpg

Edited by XbPor
Link to comment
Share on other sites

Anularea a fost facuta fix in ziua respectiva , doar cand am vazut rata de respingere de 91%

Ma repet: Nu stau de orice bazaconie ( traficul nu a fost livrat 3 zile ) ci doar pana in 30H cu indulgenta ) - Transfer facut dupa ora 17:00 se proceseaza in urmatoarea zi bancara , consulta amicul google te rog.

2: Trafic real ? ( NU )

3: Trafic social network ( NU )

4: Trafic RO ( NU )

Si prostul limbaj ce il ai pe YM.

5: Mai contrazis de la plata , la trafic la ce mai vrei tu ... sincer ... faptele vorbesc de la sine. 

End Of Disscusion

9. de
141(2,88 %)
23,40 %
33(1,96 %)
91,49 %
 
Edited by XbPor
Link to comment
Share on other sites

1. Odata ce faci o anulare, anunti sa stiu sa fac si eu anularea. Tu si urmatoarea zi dupa ce au trecut cam 18-20 de ore de cand ai spus ca ai facut transferul bancar si ca o sa vina imediat si ca trebuie sa mai astept.

2,3,4.  Traficul este real, organic in mare parte. Ti-am prezentat site-ul de pe care iti aduc trafic, si nu te-a interesat de tari sau alte prostii, era vorba de cateva zile de proba sa vezi daca-ti convine sau nu.

Normal ca te fac retardat daca-mi postezi date personale publice pe forum

5. Normal ca te contrazic :) cand nu ai dreptate, si era vorba de 20euro din cate tin eu minte, de cand euro e 3.5? pacat ca nu-mi apare istoricul la YM sa postez cateva  printscreen-uri si eu. 

O zi buna, nu ma tiganesc. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...