Jump to content
wikedx

Angajatorii si tatuajele

Recommended Posts

Salut!Eu doresc sa imi fac un tatuaj.Si vreau sa stiu daca exista riscul ca unii angajatori, care au firma de IT, sa nu ma angajeze deoarece port cerneala in piele.

Adica ma gandesc ca in secolul 21 nu mai exista prejudecati cu privire la tatuaje,nu?

Vreau ca raspunsurile sa fie strict cu privire la subiectul topicului,nu vreau dezbateri despre tatuaje si intrebari de ce vreau sa imi fac tatuaj daca pana acum am stat fara.

Eu sunt anul 2 la facultatea de Automatica si ma gandesc sa nu ma mazgalesc, ca dupa sa ma trezesc ca nu ma mai angajeaza nimeni chiar daca sunt bun.

Edited by wikedx
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wikedx said:

Salut!Eu doresc sa imi fac un tatuaj.Si vreau sa stiu daca exista riscul ca unii angajatori, care au firma de IT, sa nu ma angajeze deoarece port cerneala in piele.

Adica ma gandesc ca in secolul 21 nu mai exista prejudecati cu privire la tatuaje,nu?

Vreau ca raspunsurile sa fie strict cu privire la subiectul topicului,nu vreau dezbateri despre tatuaje si intrebari de ce vreau sa imi fac tatuaj daca pana acum am stat fara.

Eu sunt anul 2 la facultatea de Automatica si ma gandesc sa nu ma mazgalesc, ca dupa sa ma trezesc ca nu ma mai angajeaza nimeni chiar daca sunt bun.

 Nu cred ca te cauta la pula sa vada daca te-ai tatuat.

1465841543341_1.jpg

Edited by Sandu
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt de parere ca sunt prea multi care exagereaza ca esti automat puscarias si vagabont daca esti tatuat... Oamenii sunt facuti sa judece tot ce nu are legatura cu ei. Ii mai auzi se face nu stiu cum sau patesti nu stiu ce chiar daca nu au avut niciodata un tatuaj si nu stiu cum e. Dar sincer iti zic daca e ceva mare si la vedere s.ar putea sa iti faca probleme ... Eu din cand in cand am probleme doar pentru simplul fapt ca am pe dosul palmei schimbatorul de viteze de la masina.. si este destul de mic. Daca esti mic si slab si ai tatuaj esti vagabont si prost crescut daca esti mare si tragi si de fiare si te  mai tunzi si destul de "obscen" in privinta unora esti puscarias... Chiar daca suntem in secolul 21 prostia ne dainuie meleagurile.


OFF: Sunt de parere ca tatuajele nu ar trebuii vazute ca ceva rau atata timp cat reprezinta ceva pentru tine .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Eu am cautat sa-mi fac tatuajele astfel incat sa nu se vada indiferent de ce as purta la servici. Deci nu pe gat, palma, dosul palmei. La servici banuiesc ca nu te duci in maneca scurta si in bermude. Deci ai liber la facut tatuaje pe brate, antebrat, spate, piept, picioare.

Edited by SynTAX
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, llxXxll said:

 Ii mai auzi se face nu stiu cum sau patesti nu stiu ce chiar daca nu au avut niciodata un tatuaj si nu stiu cum e. Dar sincer iti zic daca e ceva mare si la vedere s.ar putea sa iti faca probleme ... Eu din cand in cand am probleme doar pentru simplul fapt ca am pe dosul palmei schimbatorul de viteze de la masina.. si este destul de mic. Chiar daca suntem in secolul 21 prostia ne dainuie meleagurile.

Nu cred ca a fost o idee prea buna.Inchipuie-ti cum suna:"m-am masturbat cu schimbatorul de viteze de la masina".Cum dracu sa-ti tatuezi schimbatorul pe dosul palmei?De ce nu ti l-ai tatuat pe frunte in plm?Schimbatoru pe dosu palmei,hahahaha,cred ca s-a ras tatuatorul 2 luni sau cum plm ii cheama pe putoii aia de te picteaza.


Numai pizdele si cei cu sexualitate incerta se tatueaza.Daca tot te tatuezi,ia si fa-ti si sprancenele,da-te cu rimel,cu tempera,etc.Daca esti barbat si ai testosteron in instalatie,iti creste par pe corp.Cum o sa se vada pictura ta de oltean prost pe sub par?Daca nu,poti sa umbli si cu un schimbator de masina in cur,tot n-o sa fii mai sexy,sau badboy,stai calm.

Edited by Stefan-cel-Mare
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stefan-cel-Mare said:

Nu cred ca a fost o idee prea buna.Inchipuie-ti cum suna:"m-am masturbat cu schimbatorul de viteze de la masina".Cum dracu sa-ti tatuezi schimbatorul pe dosul palmei?De ce nu ti l-ai tatuat pe frunte in plm?Schimbatoru pe dosu palmei,hahahaha,cred ca s-a ras tatuatorul 2 luni sau cum plm ii cheama pe putoii aia de te picteaza.


Numai pizdele si cei cu sexualitate incerta se tatueaza.Daca tot te tatuezi,ia si fa-ti si sprancenele,da-te cu rimel,cu tempera,etc.Daca esti barbat si ai testosteron in instalatie,iti creste par pe corp.Cum o sa se vada pictura ta de oltean prost pe sub par?Daca nu,poti sa umbli si cu un schimbator de masina in cur,tot n-o sa fii mai sexy,sau badboy,stai calm.

Esti un trist :) Nici macar nu imi bat capu cu tine nici macar nu stiu de ce am pierdut timpul sa ma cobor la nivelul tau de mentaltiate si sa iti dau reply. Esti o oaie obosita spalata pe creier destul de inculta si cu un nivel de testosteron scazut. Am dedus asta doar dintr-un singur post si e destul de trist. 

Link to comment
Share on other sites

Hahahahaha,eu ma rad de tine,sunt un vesel.Tu faci spume si te-ai enervat,deci esti un trist.Mint,efectiv acum ma cac pe mine de ras.Cum sa existe om pe suprafata pamantului cu tatuaj de schimbator de masina?Pe dosul palmei,hahahahaha."Ba ce i-am dat azi noapte la una,Manuela.Sa vezi cum facea cand am bagat-o intr-a sasea".Hahahahahahah.Ce or sa zica extraterestrii oare daca iti vad tatuajul pe mana?

Cred ca o sa-mi tatuez pe penis mana lu maica-ta,hahahahaha. Cica nu se coboara la nivelul meu de mentalitate sa-mi dea reply,dar totusi imi da reply.Nivelul meu de mentalitate,hahahaha.E pe nivele.Tatuatii sunt la nivel maxim.Hahahaha.

Daca as fi angajator IT si-as vedea tatuat pe obositi ceva care nu are legatura cu vreun limbaj de programare,le-as da afara.

Revenind,cat de penibil poti sa fii,ca sa-ti tatuezi un schimbator de viteze de masina de sarac?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stefan-cel-Mare said:

Hahahahaha,eu ma rad de tine,sunt un vesel.Tu faci spume si te-ai enervat,deci esti un trist.Mint,efectiv acum ma cac pe mine de ras.Cum sa existe om pe suprafata pamantului cu tatuaj de schimbator de masina?Pe dosul palmei,hahahahaha."Ba ce i-am dat azi noapte la una,Manuela.Sa vezi cum facea cand am bagat-o intr-a sasea".Hahahahahahah.Ce or sa zica extraterestrii oare daca iti vad tatuajul pe mana?

Cred ca o sa-mi tatuez pe penis mana lu maica-ta,hahahahaha. Cica nu se coboara la nivelul meu de mentalitate sa-mi dea reply,dar totusi imi da reply.Nivelul meu de mentalitate,hahahaha.E pe nivele.Tatuatii sunt la nivel maxim.Hahahaha.

Daca as fi angajator IT si-as vedea tatuat pe obositi ceva care nu are legatura cu vreun limbaj de programare,le-as da afara.

Revenind,cat de penibil poti sa fii,ca sa-ti tatuezi un schimbator de viteze de masina de sarac?

Ai auzit de pasiuni ? Tristule :)) Sau ai iesit din casa vreodata de cand ai iesit din spital ? Ce treaba ai tu cu ce am eu pe mana. Urmatorul o sa fie un copac pe burta sa stai la umbra cand imi faci un bj :) . De tot aduci  masturbarea asta in tema inseamna ca iti faci multe filme si daca e asa inseamna ca ai o  problema si daca e deschidem un topic sa facem cheta sa iti platim si tie o curva :)) Si nu cred ca esti in masura sa vorbesti de mama dar daca decat asta sti nu ma plang :)) 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...