Jump to content
Betit

[CAUT] REDACTOR

Recommended Posts

Salut, caut redactor pentru un site IT ce poate scrie articole la un preţ mic. Bine-înţeles preţul va creşte odată cu creşterea site-ului, dar pentru mai multe detalii aş dori un PM sau direct add pe skype: maryan.97 (scuzati "y-ul", id facut acum 4 ani :) )

 

PS* Veţi avea acces să scrieţi câte 2 advertoriale în fiecare lună, un advertorial costând şi 30 de euro. Site-ul având autoritate şi un trafic de peste 1000 de persoane zilnic.

 

Misiunea noastră este să facem 2000 de vizitatori zilnici, constanţi până în decembrie, acest lucru fiind posibil doar cu ajutorul vostru, deocamdată suntem 3 redactori, iar rata de scriere pe site este de 5 articole zilnic, vrem să facem 10.

O zi bună, aştept PM/ADD.

Link to comment
Share on other sites

On 19.09.2016 at 3:43 PM, Betit said:

Salut, caut redactor pentru un site IT ce poate scrie articole la un preţ mic. Bine-înţeles preţul va creşte odată cu creşterea site-ului, dar pentru mai multe detalii aş dori un PM sau direct add pe skype: maryan.97 (scuzati "y-ul", id facut acum 4 ani :) )

 

PS* Veţi avea acces să scrieţi câte 2 advertoriale în fiecare lună, un advertorial costând şi 30 de euro. Site-ul având autoritate şi un trafic de peste 1000 de persoane zilnic.

 

Misiunea noastră este să facem 2000 de vizitatori zilnici, constanţi până în decembrie, acest lucru fiind posibil doar cu ajutorul vostru, deocamdată suntem 3 redactori, iar rata de scriere pe site este de 5 articole zilnic, vrem să facem 10.

O zi bună, aştept PM/ADD.

Il recomand, lucrez cu el de aproximativ 3 saptamani si nu am nici-o problema.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/26/2016 at 7:42 AM, intex01233 said:

Cât plătesti pe articol?

Salut, depinde de cerintele tale si de ceea ce garantezi, daca tu imi garantezi mie ca articolele tale vor atrage trafic si vor scoate banii pe care tii dau eu am sa iti dau cat ceri, daca nu garantezi asta am sa fac pretul in privat.

 

Astept add la skype: maryan.c97

 

Seara faina!

Edited by Betit
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betit said:

Salut, depinde de cerintele tale si de ceea ce garantezi, daca tu imi garantezi mie ca articolele tale vor atrage trafic si vor scoate banii pe care tii dau eu am sa iti dau cat ceri, daca nu garantezi asta am sa fac pretul in privat.

 

Astept add la skype: maryan.c97

 

Seara faina!

 

Sorry ca ma bag insa e o aberatie, nu poate nimeni sa iti garanteze asa ceva. Si pentru ca depinde si de munca ta si alte variabile riscul trebuie impartit - nu aruncat (fraierit) pe angajat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 28.11.2016 at 7:20 PM, QuoVadis said:

 

Sorry ca ma bag insa e o aberatie, nu poate nimeni sa iti garanteze asa ceva. Si pentru ca depinde si de munca ta si alte variabile riscul trebuie impartit - nu aruncat (fraierit) pe angajat.

Ai dreptate in mare parte, m-am exprimat si eu putin gresit, eu nu vreau neaparat garantia ca primesc banii pentru ca unele articole ajung in Google sus chiar si dupa cateva saptamanii, vreau doar sa vad ca acesta se stie in ceea ce face.

 

Nu fraieresc pe nimeni, la mine cine lucreaza este platit, dupa cum vrea si dupa posibilitatile mele. Astept oferte, pentru ca mai am nevoie de o persoana/doua.

 

Cei ce vor fi redactori vor avea pe langa banuntii paypal si acces sa scrie un 2 articole de tip advertorial (2 pe luna).

 

Salut,

 

UP*

 

Pentru cine este interesat sa imi dea PM.

 

Ofer 0.5 euro pe articol ce are intre 150 si 200 de cuvinte.

Edited by Betit
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...