Jump to content
ZeroDoi

Programator / Script concurs poze ( auto )

Recommended Posts

Salut, am nevoie de cineva care sa imi faca un script pentru un concurs de poze.

" Intra omul pe site, completeaza un formular care sa contina, nume, telefon, email,cont fb, apoi dupa inregistrare sa primeasca un link. In link-ul respectiv vreau sa apara poza, putin text, iar undeva in parta stanga sau dreapta, topul lunii, primele 10 locuri cu poza si numar de voturi, in partea de admin, o lista cu toti participantii, cu nume, si telefon, si un buton de x pentru stergere, eventual de edit.

Pe index vreau sa apara  o lista cu primii 10 participanti, si undeva in josul paginii, castigatorii din lunile precedente.eventual un buton cu vezi castigatori din luna xxxx si acolo sa apara ...  La final de luna vreau sa apara automat castigatorii in lista cu castigatori fara sa stau eu sa ii bag si sa se reseteze voturile la toti participantii."

 

Rugamintea mare este ca sistemul de vot sa nu poata fi pacalit. ( cu iframe sau cu cacaturi de genul asta ) 

 

Design-ul este facut si este vorba despre un site auto ( editat ) 

 

Astept oferte de pret.

 

( nu ma intrebati de buget, cine se ofera sa il faca proiectul sa lase mesaj cu pretul doriti si in cat timp este gata. )

 

Plata o fac prin banca, paypal, sau cash pentru cei care sunt din Bucuresti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...