Jump to content
edededi

RST counter strike clan

Recommended Posts

Eu zic sa ne facem un clan counter strike si el sa se numeasca ............RST desigur pentru ca mie mi-a venit ideea propun sa fiu eu seful , oricum cei care vor fi in clan trebuie sa-si puna in fata nickului [RST] ex: [RST]Kw3rln :D si daca o sa avem posibilitatea o sa ne facem si un server .Cine vrea sa se inscrie in clan sa posteze aici ca sa stabilim niste intruniri sa vedem de ce suntem in stare. Mai multe informatii in curand.

Link to comment
Share on other sites

:@ :@ :@ va rog cei care posteaza aici sa posteze si daca vreti sa faceti parte din clan va rog ca ma induceti in eroare

Deci am nevoie de cel putin 5 oameni care sa fie de acord sa intre in clan ca sa stiu sa aranjam clanwar-uri B)

Si pe langa oameni care sa ne ajute la server am avea nevoie de niste oameni care sa ne faca un forum tare .

Link to comment
Share on other sites

Damn Y!M :P :p :P !!!

edi intru si eu in clan, da' eu zic asa: abia dupa ce strangi vreo 6-7 oameni sa ne punem tagu' clanului la nume...Anyway, leaderu' de clan tre' sa stie si el ceva[nu ca tu n-ai sti] si ai vazut ca is mai bun decat tine [nu vreau leader] dar cred ca ar fi corect sa hotarasca tot teamu' cine intra/iese din clan si chestii dinastea...NO LEADER!!

Aaa...Inca ceva: nu uitati ca a avea un clan inseamna sa participi la meciuri...Si la randu' ei, participarea la meciuri presupune alte chestii care din motiv de slot liber si timp :) nu pot sa vi le zic...

Acum ma duc la CS :o

PS: Care poate sa-mi dea mai multe informatii despre Y!M ? :o

PSS: Mailu' merge :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...