Jump to content
MrAndrew

Bine v-am gasit!

Recommended Posts

  • Active Members
On 07.12.2016 at 11:45 AM, black_anGeL12122000 said:

//  

 

    Am gasit acest forum din intamplare,cautam tutoriale cu photoshop,am gasit aici o intrebare din 2010 si am observat ca nu pot accesa nici un link fara a ma inregistra.

 

    Hobby-uri:Informatica,limbi straine..

 

    Am observat ca sunt si tutoriale cu limbaje de programe,lucru care ma ajuta foarte mult,deoarece asa pot pune si intrebari la care mi se poate raspunde.Sunt la intensiv informatica,sunt pasionat de domeniu,dar ne-a schimbat profesoara si cu cea noua de jucam cs 1.6...

 

    Sper sa fiti acel tip de oameni care doresc sa-si impartaseasca cunostiintele si cu altii,sa-i ajute..

Si ce limbaje de programe faci tu acolo la intensiv info ?

Link to comment
Share on other sites

Salut!

 

...deoarece asa pot pune si intrebari la care mi se poate raspunde

 

Mare grija sa pui intrebari inteligente caci pe aici e toleranta minima la prostie si lenevie. Nu uita ca intai exista Google, YouTube si multe resurse online, doar sa nu iti fie lene sa cauti. Cand te impotmolesti atunci poti intreba in sectiunile aferente insa mai intai detaliaza problema si spune cum ai incercat tu mai intai sa o rezolvi (decat sa astepti totul pe tava).

 

Sunt la intensiv informatica,sunt pasionat de domeniu,dar ne-a schimbat profesoara si cu cea noua de jucam cs 1.6

 

Programa scolara si invatmantul in Ro in domeniul info in general e de rahat. Nu te baza pe "intensiv info" si pe profesori si pe sistem. Daca nu ai tu pasiunea sa inveti pe cont propriu... poti juca linistit CS 1.6 in continuare.

 

Sper sa fiti acel tip de oameni care doresc sa-si impartaseasca cunostiintele si cu altii,sa-i ajute..

 

In limita timpului si chefului. Mai depinde si cat de leecher (sugativa) esti dar in principal depinde de primul punct descris mai sus.

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2016 at 0:03 PM, black_anGeL12122000 said:

Pai fac c++."Fac" in ghilimele:))

 

@QuoVadis Nu ma bazez pe scoala,mi-am cumparat carti,ma uit pe internet si invat singur..In legatura cu intrebarile,sigur nu voi intreba,de exemplu, ce face "cout",nu sunt atat de redus mintal.

 

 

 

postezi cand ai facut ceva, si dupa ce te-ai chinuit una doua zile, ai incercat sa faci debug, sa faci iara, sa incerci alta varianta si tot nu ti-a iesit.

de-abia atunci poti posta.

Edited by DoubleG
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...