Jump to content
yooproject

Vand conturi facebook 5000 prieteni.

Recommended Posts

Nu vreau sa fac reclama, sau sa stric treburile tale dar pe fiverr se vand mult mult mai iefitn si sunt si verificare cu nr de telefon si toate cele, iar si eu vand conturi de facebook gen peste 2-3-4 luni vechime, cu nr de telefon adaugat, adaugate in peste 50 de grupuri si cel mai mic grup are 15-16 mii de oameni, iar in toate grupurile se posteaza automat fara aprobari... si le vand mult mai iefitn decat spui tu aici, si da sunt 100% de romania, daca a scapat vreun pakistanez sau vreu indian e partea doua 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu iti folosesc la nimic 5000 de idioti care posteaza poze cu pisici si ei au 50 de ani, fac laba si ragaie de bere. Iti trebuie pe nise.

Ai 5000 de prieteni care sunt jucatori la Forex ? Da, atunci ai la ce sa-i folosesti. Spre exemplu eu am adunat ~2000 doar jucatori de poker (+/- alte jocuri de noroc. E foarte greu sa bagi 5000 doar dintr-o nisa, dureaza mult mai mult de 3 luni, plus ca unii te mai si reclama si trebuie sa-i recunosti pe toti care sunt ca iti da poze cu ei, altfel iti sterge contul dupa o perioada. Asa sunt si grupuri pe facebook unde rolul este sa te bage altii in lista, ceva de gen add-me.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Che said:

Nu iti folosesc la nimic 5000 de idioti care posteaza poze cu pisici si ei au 50 de ani, fac laba si ragaie de bere. Iti trebuie pe nise.

Ai 5000 de prieteni care sunt jucatori la Forex ? Da, atunci ai la ce sa-i folosesti. Spre exemplu eu am adunat ~2000 doar jucatori de poker (+/- alte jocuri de noroc. E foarte greu sa bagi 5000 doar dintr-o nisa, dureaza mult mai mult de 3 luni, plus ca unii te mai si reclama si trebuie sa-i recunosti pe toti care sunt ca iti da poze cu ei, altfel iti sterge contul dupa o perioada. Asa sunt si grupuri pe facebook unde rolul este sa te bage altii in lista, ceva de gen add-me.

Vechimea conteaza...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Trailer said:

Are reputatie -16 ... la ce va asteptati ?

Lol...

Nu te poti astepta de la nimic,insa iti pot confirma ca am facut multe tranzactii pe acest forum si nu am tras nici-o teapa !

Sunt baiat corect,nu banii ma fac pe mine, omenia conteaza.

Daca am -16 asta nu inseamna ca am tras teapa,asta inseamna ca sunt baieti ca tine care dau reputatie - din orice !

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

PLus ca mai un user spider care da dislike la orice aproape( ba poate postez eu ce nu il intereseaza, dar frate sari peste iti vezi de treaba ta, dintr un dislike primit de la unu ca el se poate ajunge la multe, in fine cert e ca nu un dislike desemnează persoana).

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2016 at 10:14 PM, Spuickeru said:

Nu vreau sa fac reclama, sau sa stric treburile tale dar pe fiverr se vand mult mult mai iefitn si sunt si verificare cu nr de telefon si toate cele, iar si eu vand conturi de facebook gen peste 2-3-4 luni vechime, cu nr de telefon adaugat, adaugate in peste 50 de grupuri si cel mai mic grup are 15-16 mii de oameni, iar in toate grupurile se posteaza automat fara aprobari... si le vand mult mai iefitn decat spui tu aici, si da sunt 100% de romania, daca a scapat vreun pakistanez sau vreu indian e partea doua 

 

On 12/27/2016 at 10:14 PM, Spuickeru said:

Nu vreau sa fac reclama, sau sa stric treburile tale dar pe fiverr se vand mult mult mai iefitn si sunt si verificare cu nr de telefon si toate cele, iar si eu vand conturi de facebook gen peste 2-3-4 luni vechime, cu nr de telefon adaugat, adaugate in peste 50 de grupuri si cel mai mic grup are 15-16 mii de oameni, iar in toate grupurile se posteaza automat fara aprobari... si le vand mult mai iefitn decat spui tu aici, si da sunt 100% de romania, daca a scapat vreun pakistanez sau vreu indian e partea doua 

Vreau să cumpăr un cont.

Edited by alexandru1969
Bună, vreau să cumpăr un cont. Scrie mi.
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2016 at 7:16 PM, yooproject said:

Salut.

Vand conturi de facebook  5000 prieteni 

Conturile cu vechime mai mica de 3 luni costa.

5000 prieteni-10 euro.

Conturi cu vechime mai mare de 3 luni.

5000 prieteni- 15 euro.

Prietenii sunt romani.

Cine doreste sa-mi dea mesaj.

Salut , ma intereseaza un cont de fb , care sa nu fie blocat sau sa fi fost blocat , si eventual sa fie si in toate grupurile de vanzari din Ro.

Mersi 

Edited by Aleyo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...