Jump to content
Spuickeru

PAGINA FB 9K LIKE | GRUP FB 22K | CONTURI DE FB | +++

Recommended Posts

Salutare grup RST, inainte de a posta vreau sa spun ca am vorbit cu Gecko iar el a fost de acord sa pot posta la rubrica Market chiar daca nu am 50 de posturi pentru ca oricum acesta va fi ultimul meu pot, deoarece va trebui sa plec din tara asa ca m-am hotarat sa vand absolut tot ce am muncit ...

Vand urmatoarele.

 

01. PAGINA DE FACEBOOK - 9.022 likes ( nisa - divertisment/amuzament) ( nu sa mai postat pe vreo 2 saptamani ) ( + ca in fiecare zi sunt noi abonati )

02. GRUP FACEBOOK - 21.732 members ( nisa - divertisment/amuzament) ( unicul administrator ) ( se poate posta pe grup doar cu acceptul adminului )

03. 4 CONTURI DE FACEBOOK cu cate 5.000 de prieteni + vechime de minim 4 luni + nr de telefon adaugat

  • a ) 5.000 friends / 1,634 Followers / 86 de grupuri 
  • b ) 5.000 friends / 2.987 Followers / 30 de grupuri
  • c ) 5.000 friends / 0.000 Followers / 56 de grupuri
  • d ) 4.935 friends / 0.000 Followers / 93 de grupuri

04. 23 de conturi de facebook "furate" :) sa postat dupa ele dar parolele nu sau schimbat asa ca se poate posta in continuare

05. 4-5 conturi de facebook ( unele fara prieteni dar cu vechime de cel putin 1 an, altele cu maxim 1.000 de prieteni, unele sunt inscrise in grupuri )

06. UN DOMENIU + UN HOSTING - PE 1 AN DE ZILE ( valabil pana pe  Oct 25, 2017 ) * sunt cumparate de la namecheap.com

07. INCA UN DOMENIU DAR FARA HOSTING - ( valabil pana pe Nov 12, 2017 ) * si au atasat contul meu de btc in care mai sunt $8.23

08. Website-ul are acelasi nume ca si pagina de facebook si la fel si grupul. ( in prezent nu exista reclame pe ea, doar postari de genu stiri )

09. Thema pe site este Codilight V. 2.0.3 - si este PREMIUM

10. Licenta NinjaBlaster una pana pe 23 Ianuarie 2017 iar ala pana in Mai

11. Se mai adauga un bot trafic generator care merge destul de ok cu proxiuri free asta daca faci (plugrush) la adsense, adnow, exoclick, sau altundeva nu a fost testat dar la plugrush merge brici si contorizeaza destul de ok !

 

PS: Pentru like-urile la pagina nu sa folosit addmefast sau like4like sau altceva din cate se poate vedea in poza peste 80% sunt din Romania (sa folosit doar invite)

Nu am stabilit inca un pret pentru tot ce am postat aici asa ca orice oferta este bine venita ! ( nu accept schimburi sau combinatii pentru ca nu o sa ma mai ocup cu asa ceva )

*** IMPORTANT *** : Deoarece nu am destule posturi sau poate o reptuatie maricica as dori ca aceasta transactie sa se desfasoare in prezenta unui admin al RST (un mic escrow) :)

 

Oricine are vreo intrebare/nelamurire il astept cu un PM !

Success in tot ceea ce faceti !

 

jpfqly.png

Edited by Spuickeru
Link to comment
Share on other sites

Se mai adauga 3 conturi de facebook cu cate 5.000 de prieteni.

 

Deocamdata pana in momentul de fata nu am primit nici o oferta.

Va descriu eu asa pe scurt cam ce am bagat eu + si cam pe la ce pret aproximativ ajung eu !

 

O Pagina de facebook intre 8k-10k like-uri sau vandut pe un forum cu 80-100 de euro. Eu hai sa fiu intre si intre cu 90 E

Un grup cu peste 20k de membri eu zic ca un 20 de euro merita.

Conturile de facebook eu le-am vandut mereu chiar si aici pe RST cu 5-6 euro bucata. (cu 5.000 de prieteni + adaugate in peste 20-30 de grupuri pe care se pot posta direct)

Conturile furate de obicei se dau in medie cu 2-3 euro (difera vechimea + prietenii + in cate grupuri este deja) Eu le aproximez la minim (2 euro)

Pe amandoua domeniile + hosting-ul pe un an am platit - 29$

Pe thema am dat 49$ dar nu o sa o iau in calcul

Pe Licenta NinjaBlaster am dat 10$+50$ (dar sa zicem ca o evaluez la un 15$ pana in Mai)

Iar pe traffic bot generator sa mai zic un 15$

 

PER TOTAL  1 pagina 90 euro + un grup 20 euro + 5 conturi x 5.00 = 25 euro + 50 conturi x 2.00 = 100 euro + domenii & hosting = 25 de euro + 15 Licenta Ninja + 15 Traffic Bot

( total ar veni un 290 de euro pe absolut tot, nu ma astept la o suma mai mare de 300 de euro dar nici mica rau sa nu fie :) ) 

Acum sper ca a-ti inteles si mai cu curaj , da-ti un pm cu un pret daca ne convine la amandoi facem daca nu asta este !!! fiecare cu treaba lui.

 

PS. Apropo, in partea cealalanta era mai ieftin ;) 

Link to comment
Share on other sites

Salutare

Ti-am dat un pm, dar am inteles eu gresit ceva pe acolo.. am crezut ca ai pagina cu peste 20k like-uri .. nu grup

in fine.. sunt umpic cam in ceata dupa explicatiile date de tine.. (conturi reale.. conturi `furate`)

M-ar interesa ce ai prezentat tu acolo. Dar nu tot ce ai tu acolo ci cateva optiuni, cum ar fi conturile alea de fb cu 5000 de prieteni `reali`

sau, daca imi explici mai clar in prv cum monetizezi tu intreaga afacere .. poate ma va interesa intreg pachetul (fara domeniu si host)

 

.. domeniu nu am nevoie ..pot lua oricand la max 1$ plus ca detin un cont de reseller pe care imi pot face cate situri doresc

.. restul suna interesant ce ai tu acolo.. daca imi explici si umpic mai in detaliu intregul sistem poate negociem un pret la tot pachetul.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, popsoniq said:

Cum ai monetizat pana acum tot ce ai acolo?Si cat profit ai obtinut?

Ideea mea nu a fost sa monetizez de la inceput pt ca nu faceam $$$, am b sa fac website-ul, pagina de fb, grup s.a.m.d si dupaia, dar cum adsense ma respins de 2 ori din cauza ca nu prea am continut pe pagina am lasat-o moarta, am mai incercat cate ceva cu plugrush, popads, exoclick si adnow dar nu am urmarit scopul de profit ci doar de testare de boti si trafic fals ca sa vad cine dintre ei o haleste.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bysnis said:

Salutare

Ti-am dat un pm, dar am inteles eu gresit ceva pe acolo.. am crezut ca ai pagina cu peste 20k like-uri .. nu grup

in fine.. sunt umpic cam in ceata dupa explicatiile date de tine.. (conturi reale.. conturi `furate`)

M-ar interesa ce ai prezentat tu acolo. Dar nu tot ce ai tu acolo ci cateva optiuni, cum ar fi conturile alea de fb cu 5000 de prieteni `reali`

sau, daca imi explici mai clar in prv cum monetizezi tu intreaga afacere .. poate ma va interesa intreg pachetul (fara domeniu si host)

 

.. domeniu nu am nevoie ..pot lua oricand la max 1$ plus ca detin un cont de reseller pe care imi pot face cate situri doresc

.. restul suna interesant ce ai tu acolo.. daca imi explici si umpic mai in detaliu intregul sistem poate negociem un pret la tot pachetul.

Ti-am trimis PM

Link to comment
Share on other sites

Un mic update !

 

Pagina si conturile de fb au fost vandute lui @atomixcj

Grupul a fost vandut lui @n3curatu

=======================

Raman in continuare la vanzare cele de sus ramase.

Se mai adauga cateva conturi de fb !

PS. - Fac la comanda conturi de fb indiferent cum vrei voi (pretul si cerintele se stabilesc atunci)

     - Fac la comanda atat grupuri cat si pagini de fb !

Orice alta intrebare/cerinta va astept cu un PM, orice este legat de (facebook, instagram)

Link to comment
Share on other sites

Se mai adauga 

conturi de facebook cu 5k prieteni + grupuri + au nr verified 

un grup cu nisa matrimoniala cu 11k membri

livrez like-uri

adaug membri in grupurile voastre

positive review pt paginiile voastre

creez conturi de fb la comanda cu cerintele voastre

(nu folosesc pagini gen addmefast or like4like) ( totul este pe baza de invite)

                        

Link to comment
Share on other sites

Salut... ma intereseaza conturi fb "furate", cum zici tu.... mai ai asa ceva? sau poti face rost? 

Am nevoie zilnic de 15-20 conturi, pe termen lung.

Trebuie sa fie de minim 2 ani, minim 300-500 prieteni, nu conteaza followers sau grupuri.

Oricine are asa ceva e rugat sa ma contacteze.

Skype: garinnetwork

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...