Jump to content
bysnis

Domenii .com & .net la numai 0.29Euro / primul an

Recommended Posts

2 minutes ago, EssenceOfLife said:

Confirm spusele lui Begedeu, probabil @bysnis este un lacheu infect care vrea sa prosteasca lumea.Lemne si pietre dupa tine, sper sa faci spume la cur si sa te caci imprastiat cand mergi la KFC.

ne-am dat si noi seama, nu tre sa mai scrii si tu... :D

 

Am incercat sa cumpar dar imi trebuie card atasat :(

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, EssenceOfLife said:

Kalash eu doar am vrut sa ii transmit cateva blesteme tiganesti virtual individului, in rest ma doare undeva ca va luati voi teapa. =))))

 

.. eu cred ca gresesti

nu vreau sa prostesc sau sa pacalesc pe nimeni , nu am nici un interes

eu am domenii luate de pe acest sit, si inca merg destul de bine

daca are cineva experienta negativa cu ei.. sa isi spuna paarerea, eu nu am avut nici un fel de probleme pe acest sit

 

face-ti cont cu ip de spania..

Edited by bysnis
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Begedeu said:

Aveti grija cu ei, dupa ce cumperi domeniul nu o sa te mai lase sa intri in cont, poti sa dai 1000 de tickete si sa restezi parola tot de atatea ori.

 

 Daca ai patit tu asa ceva banuiesc ca ai depus si o sesizare la PP pentru plata facuta nu ?

Nu cred ca ii convine nimanui sa aiba reclamatii pe PP .. mai ales ca la un nr de reclamatii reale ti se blochiaza contul definitiv

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, EssenceOfLife said:

 

Mai du-te in ma-ta cu reclamatie la paypal ca si aia te ajuta cand faci disputa cum te ajuta astia din guvern, futu-va-n gura de hoti si mincinosi!

 

http://fragilematter.blogspot.ro/2008/08/watch-out-for-scams.html

IP-ul e 82.194.84.46, si aparţine tot ălora care sunt registrarii domeniului, Hostalia Internet S.L. de la bilbao.

 

Mi-as pula-n sufletele voastre de pacalici.7b8e5a3982924e129e4d9ad1f1e3fb58.png

Daca ai dreptate .. atunci trebuie sa fii tampit si ipocrit s anu te duci la banca sa ii tragi pe aia de maneca ca ai fost pavcalit, si vei vedea ca nu se termina asa cum crezi tu .. sau cum cred aia care spui tu ca te pacalesc.

 PS: toturi nu inteleg de ce ma injuri  pe mine.. eu daca pun mana pe tine nu mai ramane nici kkatul din tine..

.. dar pana atunci nu imi bat capul cu retardatii mintal care sunt tupeisti si smecheri .. numai pe net

 

Eu nu castig nimic de la nimeni daca cineva cumpara ceva de pe situl asta

am vrut doar sa ajut.. atata tot.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...