Jump to content
anonimmmmmm

Salut , nevoie urgent de ajutor daca se poate !

Recommended Posts

Salut , ma numesc Mihai , am nevoie de cineva care se pricepe cu  windows , in special legat de partea administrator , dau mai multe detalii in privat , as fii foarte recunoscator daca m.ati putea ajuta ! :) Pentru voi nu cred ca ar fii o problema , pt mine este ca nu stiu mai nimic legat de ''heck.uiala'' din asta .)) , Astept Pm in privat ! :)

  ps > scuze ca am postat aici , nu stiam unde sa creez topic , sunt nivel 0 , incepator . Si am o rugaminte , anume , va rog tare mult sa numai faceti misto , numai dau nume cine , dar pe langa faptul ca vorbiti urat ,va bateti joc unii ... . 

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

plot twist:

 

** intru pe rst ca acolo sunt hecer de aia bajati tare, ioai si il prostesc pe unu si ma impretenesc cu el si dupa valeleleleeu ca ma baga in afaceri cu carduri dastea si devin bogat si fug in India sa ma masturbez la statuia lui Budha **

 

1 minute ago, anonimmmmmm said:

Bai nene , am spus clar ca NU VREAU SA VADA TOATA SATRA CE PROBLEMA AM . PE PRIVAT ! lol , haide frt , du te sanatos

 

oricum ai un cont privat, nimeni nu-ti stie identitatea.

Edited by DoubleG
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Douleg , frate , sunt si oameni care fac misto de tine , si nu impun lucrurile astea .. crede.ma ca am vazut inca de azi dimineata cand am cerut pe chat public ajutorul cuiva si i se parea banal si a inceput cu mistouri ... ce inteligenta aveti ma daca nu sunteti respectosi , pramatiilor , ma ia si nervii , scz ca vb urat :@ :(*

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, anonimmmmmm said:

loll , doamne , frt nici macar nu ti dai seama ... Sunt vai de mine , lasa ma in pula mea in pace ...

 

:))?

 

1 minute ago, anonimmmmmm said:

Douleg , frate , sunt si oameni care fac misto de tine , si nu impun lucrurile astea .. crede.ma ca am vazut inca de azi dimineata cand am cerut pe chat public ajutorul cuiva si i se parea banal si a inceput cu mistouri ... ce inteligenta aveti ma daca nu sunteti respectosi , pramatiilor , ma ia si nervii , scz ca vb urat :@ :(*

 

1. nici nu stii sa citesti corect.

2. ai zis ca ai problema cu Windows-ul, cel de mai sus ti-a dat un link pentru Windows 8.

3. cum nu ai spus ce problema ai, cum vrei sa te ajutam? nu sta nimeni sa te caute pe pm.

 

Edited by DoubleG
Link to comment
Share on other sites

Aolooooo frateeee ,am cautat de 342345435 de ori si nu gasesc decat virusi , plus ca nu sunt in tara , sunt la pc public si am nevoie sa pot descarca , mai exact sa instalez un program de vizionalizare pt filme , pe Netflix , problema este ca nu am drept de administrator si tot caut pe cineva sa ma ajute in pnm !! , eu sunt varza la pc , si ma uimeste suportul site.ului asta , care am dat mesaj la doi moderatori si nici unu nu te ajuta , unu mai si face misto ..

Link to comment
Share on other sites

1. aici nu se cer programe de genul

2. din ce stiu eu poti vizualiza doar pe website, nu pe o aplicatie.

3. normal ca gasesti doar virusi pentru ca nu cred ca exista un astfel de program

4. ai nevoie de internet daca vrei sa te uiti pe netflix

Link to comment
Share on other sites

DA FRATE AM NEVOIE DE INTERNET , DAR IMI CERE SA INSTLEZ SI PROGRAMUL LOR DE VIZIONARE CA PLM, CRED CA AU UN PIC VECHI BROWSERUL ASTIA PE CALCULATOARE , NUJ DACA MERGE TEAM VWEVER DIN ALA CA VA DADEAM SA VEDWETI CA NU MINT , SDFDFFDF , SA MOARA MAMA CE NERVI MA IA , AIUREA :@

Link to comment
Share on other sites

Just now, QuoVadis said:

Nu va dau mai mult de 14 ani de caciula. Asa am o impresie ca va lasati cu ban amandoi..

 

1 minute ago, QuoVadis said:

Nu va dau mai mult de 14 ani de caciula. Asa am o impresie ca va lasati cu ban amandoi..

CER AJUTOR SI LUMEA ISI BATE JOC DE PULA MEA , CUM VINE ASTA , SA MA CAC PE SITE UL ASTA CA NU ARE O ORDINE CALUMEA ! , VAI DE CREERELE LOR DE CRETINI ,

 PS . AM VORBIT  FOARTE URAT DATORITA NERVILOR DIN CAUZA UNOR DOI PROSTI , NUMAI DAU NUME ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...