Jump to content
DoubleG

buna

Recommended Posts

buna, sunt foarte obosit si o de-abia astept sa ma pun dracu' la somn.

ma cheama george, sunt agent sri sub acoperire, ok i am joking nu sunt sub acoperire.

am 18 ani, liceean, plm de astea.

in general imi place sa programez, orice limbaj, am logica asta a programarii si ma adaptez rapid la orice, dar imi place mai mult web.

programez de cand eram mic, aveam cred ca 10 ani cand am intrat prima data intr-un limbaj (dar de-abia de la 14 ani mintea mea s-a "maturizat" suficient cat sa poata inteleaga programarea logic)

bac 2017 incoming, n-am timp sa lucru, n-aveti idee ce dor imi este sa incep ceva sa lucru, doamne.

dar ideea e ca dupa ce intru la o facultate vreau sa vad care e treaba cu noul Angular si cu typescript-ul si cu php 7

ma tenteaza sa invat reverse engineering, dar eu mereu vreau lucruri marete din prima si mna..

in rest, imi place design-ul, dar imi pare rau ca n-am o latura artistica, uneori cand am o idee si intru in ilustrator sau photoshop chiar ies lucruri faine.

ma tenteaza din nou sa fac un film in 3ds max :)) probabil cand o sa am 4 procesoare intel i7.

 

nu am tangete cu lumea asta a cracking-ului, am invatat doar sa-mi securizez proiectele.

ma duc sa fac limite, v-am pupat, in special pe @QuoVadis

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, d3c0d3r said:

pari a fi  din noua  genteratie de travestitii prea plini de ei ... prea pizdificati 

 

esti idiot, nici nu inteleg de unde ai tras concluzia aia, da fie ca tine, sa zicem ca iei moja si de aia.

si de unde ai tras ultima concluzie? ce pula mea? ai vorbit cu mine, m-ai vazut undeva cu blugi in cur sau ce?

 

dar ti-am vazut postarile, "ce ami recomandati", ami bag pola-n tene.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...