Jump to content
yooproject

Livrez likeuri pe pagini de facebook

Recommended Posts

Salutare ;)

M-am decis sa depun si eu oferta aici pentru cei ce doresc sa cumpere likeuri pe paginile lor de facebook. 

100 Like-1 euro.

Likeurile provin din Romania 90% si din alte tari 10%.

Pagina va avea un impact activ si bun.

Durata de livrare va fi in functie de nr. De likeuri comandate 1-30 zile.

Plata:

Accept paypal,transfer bancar sau webmoney...

Cine doreste poate sa-mi dea mesaj aici pe forum sau pe facebook la YooProject YPJ.

Pretul ramane fix si nu conteaza nr. De likeuri comandate.

O zi minunata va doresc ;)

Edited by yooproject
Link to comment
Share on other sites

Inainte de toate ma simt obligat sa raspund:

1: Atentie like cumparate sunt doar pentru portofoliu , reach lor fata de cele cumparate este de 200% diferenta

2: De-a lungul timpului am cumparat aprox 300.000 like-uri. in ultimi 2 ani nu au mai fost rentabile.

3: Puteti cumpara si 100.000 si de spuneti liturghia de duminica nu va avea un reach major

4: Era like a apus !

+ Se mai pune ceva din buget si cumparati direct de la ei.

Nu exista grad de comparatie intre cele cumparate si cele de la facebook.

Faceti ce vreti cu banii vostri !

Edited by AlexandruCT
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

AlexandruCT,Chiar nu era nevoie sa raspunzi ;)

Tot ce ai scris tu,ai scris prostii ;)

Daca nu stii sa folosesti o pagina asta nu inseamna ca likeurile care sunt aduse manual nu sunt bune.

Sunt foarte bune,pot spune ca sunt la fel ca cele cumparata dupa facebook...

Cred ca nimeni nu doreste sa dea 1 euro pe max 10 like de la facebook ;)

Si inca ceva mi se pare ca tu ai 2 conturi pe acest forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Inceteaza cu offtopicul.

Acesta este ultimul mesaj la adresa ta...

Nu prea meriti sa te bag in seama.

Am spus eu ca livrez likeuri din scripturi,siteuri,smecherii etc ?

Likeurile le livrez personal cu invite la prieteni.

Omului daca ii place pagina da like daca nu,nu da like.

Eu nu sunt tu,sa profit dupa urma oamenilor...

Nu oblig pe nimeni,odata ce nu oblig pe nimeni si tu ar trebuii sa termini cu posturi fara putina logica ;)

Link to comment
Share on other sites

Eu am cumparat like-uri de la facebook si nu au adus nimic bine pentru afacerea respectiva, cum am inceput sa fac conturi multe de femei si sa fac singur publicitatii prin invite-uri , adaugari pe grupuri s.a.m.d , a inceput si afacerea sa miste.

Tin sa adaug cate ceva aici.

1. Like-urile de la facebook sunt bune dar trebuie sa bagi o gramada de bani sa faci atatea aprecieri cat poti face din invite.

2. Like-uri din inainte se faceau foarte usor prin diferite scripturi sau addmefast sau prin alte mijloace indiene dar degeaba aparea pe site 100k likes daca la reach erai 1k.

3. Pretul pt 100. like-uri 1 euro, tin sa cred ca este un pret corect pentru ca peste tot se vand 1k likes - 10 euro.

4. Nu stiu cat a apus era like, a apus poate din motivul ca numai este atat de multa lume care sa faca cum faceau inainte ( acum e putin mai greu ca inainte cu stransu like-urilor )

 

In plus de asta fiecare e liber sa vanda ce vrea, atata timp cat indeplineste toti termeni aici pe RST.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Reach-ul e mic la 3rd party websites, adica daca pui un site care nu apartine de facebook intr-o postare, reach-ul iti scade semnificativ. De recomandat pentru cei care vor sa-si promoveze afaceriile pe facebook: pui site-ul la comentarii iar din descriere ii indrepti spre link-ul din comentarii :) .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...