Jump to content
taffy00

Ajutor SEO si indrumare

Recommended Posts

Salutare vin cu o intrebare asupra unui subiect care imi da batai de cap si nu il inteleg.Am un site,o copie sa zic asa dupa spusele unui user de aici,dupa clicksud.org.Nu prea am reusit sa il optimizez SEO,de exemplu postez serialul Flash episodul x,iar la o interogare google,postarea mea apare cam pe pozitia 14,cine dracu se dupa tocmai pana la 14? Intr-o alta postare ,Las Fierbinti din 21 ianuarie,apar in prima pozitie pe google. . . .de ce asa de mare diferenta si cum as putea sa imi optimizez site-ul sa fie macar in 5-6 in SERP? Postarile nu prea difera intre ele din pc de vedere al continutului.Multumesc anticipat,stiu ca voi sunteti cunoscatori asa ca nu radeti de mine ca sunt incepator ;))

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, taffy00 said:

ha ha ha va credeti cine stie ce da defapt nu sunteti nimic. . . :-j

Pe celalant forum te dai cunoscator si aici esti mielusel micut.

Fratilor inainte de a cere ajutorul cuiva sa te invete ceva cautati peste tot ca e imposibil sa nu gasesti.

Numai eu traiesc din 2017, voi ati ramas inca pe vremea cand cereai access 399/499 pe mIRC ?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...