Jump to content
AntonioB123

Buna ziua

Recommended Posts

Bai muie in cur, in primul rand tu esti rupt in gura de foame ci nu eu.

In al doilea rand daca ti-ai furat`o pe alte forumuri e treaba ta.

In al treilea rand traiesti ca in vremea mirc-ului "gata" "am facut" "hai dai paste" ... "aaa" "gata mai ars"

Ca sa arat la lume si la restul eu comparativ cu tine am o reputatie buna aici pe forum, am o vechime comparativ cu tine si nu stau sa ma pretez la 40 de euro precum crezi tu.

Ca drept dovada am mai jos 4 screen-shot-uri cum iti dau bani inapoi, si numai continuam nici pentru 500 de euro pentru ca esti un copil prost .

In plus de asta tin sa anunt ca din momentul transferari banilor si pana in momentul postarii acestui topic nu a durat mai mult de 10 minute, timp in care eu iam spus ca mai am de lucru

Daca este nevoie pot posta toata discutia cu el care oricum nu sa intamplat in mesajele private RST ci doar mail to mail, da o fac pentru o convingere mai buna !

In plus de asta acuma vad dupa acest "Edit" dupa cum tot tu singur spui ca urma sa ii mai transfer o parte de 40 de euro ? iar in contul tau de btc este suma de 0$ ? de unde apareau si ceilalanti 40 ? "

 

1hustc.png

2v3saqt.png

330skti.png

ac4h2w.png

 

 

Rog un admin sa ia o decizie iar daca considera ca merit vreun warn il accept cu placere pentru ca raspund la toti copii prosti dupa forum.

Va multumesc

Edited by Spuickeru
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Deci din cate se pare ca te contrazici singur.

Tot tu zici ca de ce nu am mai raspuns cand ai zis ca ai trimis o parte , tot tu zici ca am zis ca revin in 1h. 

De injurat nu stiu cine injura ca eu nu vad nici o injuratura daca te simti frustrat ca ai pierdut ceva e treaba ta.

Stai linistit ca nu mie frica ai postat aici atata timp cat eu vin cu log-uri !

Din cate se pare uite tot tu continui sa dai mesaje pe RST ! 

 

msf3f4.png

 

Vrei sa o caut sa o postez si pe aia cand iti spun ca am ceva treaba ("deaia nu raspund") si ca iti trimit eu inapoi raspunsul cu totul ? Sau recunosti tu direct ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Singur zici ca "am zis ca dureaza 1h" lucru care mi-l asum iar tu imediat dupa plata la nici 10 minute ai postat topic-ul iar din (1 ora aia) mai era timp de asteptat ca nu trecuse.

Te intelegi , esti frustrat ai vrut sa ma arzi tu pe mine si dovedesti asta din imaginea cu btc-ul tau in care tu numai avea nici macar 1$.

Inteleg ca nu ai reusit sa afli ceea ce te framanta si nici nu vei afla ca o sa o pun eu in tema cu un mesaj pe facebook, eventual unul si pe e-mail ca sa fie treaba ta ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...