Jump to content
Iceman.

Seo pentru o nisa BlackHat

Recommended Posts

Salut. Am cumparat recent domeniu si gazduire pentru o nisa blackhat si as vrea sa obtin vizualizari din google. Am incercat sa fac pe cand posibil sa optimizez descrierea pentru cuvintele cheie pentru seo. Am verificat cuvintele cheie populare pt nisa mea si am observat ca nu e chiar asa mare competitie. Am auzit ca google influenteaza pozitia site-ului si in functie de cat de populat este pe social media, asa ca am creat conturi pe google+, tumblr , facebook si am dat share la site-ul meu de pe toate conturile plus alte share-uri de pe kingdomlikes,likenation etc.. Am deasemenea un video pe youtube din care vin in jur de 50 vizite targhetate pe zi si postez in fiecare zi pe grupuri de pe facebook pt a generatalte vizite targhetate. Folosesc deasemenea traffic exchange-uri pt a genera vizite false . Mi-am adaugat site-ul in webmaster tool si pe google analytics dar nu mi-a contorizat pana acum nici o vizita(nu stiu de ce), nu am creat robots.txt sau sitemap la site pt ca am considerat ca nu e nevoie. Site-ul este defapt un prelanding page care duce intr-un lading page prin care se promoveaza oferte CPA/CPI. Intrebarea mea ar fi : Ce as putea sa ii mai fac la site sa ajung dupa o anumita perioada de timp pe prima pagina. Orice sfat e bine venit. Stima

Edited by Iceman.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...