Jump to content
zoondark

Pay Per Call

Recommended Posts

Salut baieti, zilele trecute am descoperit un site care te plateste pentru apeluri telefonice.

Site-ul plateste pana la 0.07GBP/1minut apel in United Kingdom.

Deci, la 100 minute plateste 7GBP ;daca cunosteti o modalitate sau o extraoptiune convenabila, la orice operator de telefonie (ex:platesti 10Euro si iti da 500 minute in United Kingdom) va rog sa ma contactati sa profitam de site.

Mentionez ca am si dovezi de plata, site-ul nu este scam.

Se poate solicita o plata de indata ce s-au strans minim 5 GBP in cont.

Plateste pe: Paypal, Litecoin, Bitcoin sau Amazon.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca voi sunteti aia de ma sunati cu PPI si accidente sa imi spuneti parola la inceput de apel (RST) sa stiu sa va spurc dupa cum se cuvinte.

 

@006julien , slab bre, eu am minute nelimitate, gata, sunt meleonar, pac-pac v-am ciuruit, nu va las nici un leu.

 

zoondark e o vorba tare adevarata: if something is too good to be true, it probably is!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, QuoVadis said:

Daca voi sunteti aia de ma sunati cu PPI si accidente sa imi spuneti parola la inceput de apel (RST) sa stiu sa va spurc dupa cum se cuvinte.

 

@006julien , slab bre, eu am minute nelimitate, gata, sunt meleonar, pac-pac v-am ciuruit, nu va las nici un leu.

 

zoondark e o vorba tare adevarata: if something is too good to be true, it probably is!

Faza este ca din alea 500 min in uk nu consum nici un minut, in lebara vorbesc gratis cat vreau, am bagat optiunea doar pentru alea 500min in ro .

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 006julieno said:

Faza este ca din alea 500 min in uk nu consum nici un minut, in lebara vorbesc gratis cat vreau, am bagat optiunea doar pentru alea 500min in ro .

 

Era satira bre, nu am eu treaba ce faceti voi cu labara voastra =)))) doar ma amuzam de naivitatea-ti.

 

1440 x 0.07 - vine £100 gbp in 24 ore. Iei la oferta 10 x sim only cu £9 cu apeluri nelimitate si bagi in 10 telefoane, faci £1000 pe zi, nu?  Morala ar fi: nu tot ce zboara se mananca :-j

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...