Jump to content
spamus

z

Recommended Posts

4 hours ago, spamus said:

Atâția hackeri in România asta dar când e momentul nimeni nu face nimic..ar trebui  ca și hackerii sa își lase amprenta cu aceste proteste pentru a vedea aceasta clasa politica jegoasa ca nu suntem chiar fraieri cum cred ei..

 

Din pacate tu esti fraier cum te cred toti si cum stii si tu in sinea ta dar incerci sa negi. Fraier ca pui asemenea intrebari intr-un asemenea mediu. 

 

P.S. - te uiti la prea multe filme, citeste niste carti!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, spamus said:

pentru a vedea aceasta clasa politica jegoasa ca nu suntem chiar fraieri cum cred ei..

Daca ai un asemenea nume si esti inscris pe un forum cu inregistrare free asta nu inseamna ca esti hacker.

Daca stii sa scanezi/spamezi abea esti un simplu scammer, nici decum hacker.

Eu unul numesc hackeri persoanele care au creat ceva, gen Bill Gates, Steve Jobs.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, spamus said:

Atâția hackeri in România asta dar când e momentul nimeni nu face nimic..ar trebui  ca și hackerii sa își lase amprenta cu aceste proteste pentru a vedea aceasta clasa politica jegoasa ca nu suntem chiar fraieri cum cred ei..


Tu de ce nu faci nimic ? aaaaaaaaaa, vrei sa sparga cineva ceva si sa te lauzi si tu dupa? "ca nu suntem chiar fraieri cum cred ei"

Edited by ManutaDeAur
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...