Jump to content
minican1997

Cum aflu un admin de pe o pagina de facebook.

Recommended Posts

As dori sa stiu cum pot afla cine e in spatele unei pagini de facebook dar care e ascuns.

https://www.facebook.com/Sighetto-557830201092321/about/?ref=page_internal

aveti mai sus un link despre pagina si daca puteti cumva si reusiti sa imi spuneti cum sa fac sau daca puteti sa aflati sa imi spuneti cine este pentru ca sunt acuzat cum ca eu am  facut pagina accea si sunt hartuit pe facebook ( amenintari, injuraturi, etc) si vreau ca aceste nebuneli sa inceteze.

Va rog din suflet daca puteti sa ma ajutati.

 

Link to comment
Share on other sites

Il prinzi in capcana pe admin. Îți faci un cont de fata, dar sa para cat mai real o bunaciune, apoi ii dai like la o grămadă de poștari apoi ii trimiți mesaj ca ce mult îți place pagina lui apoi ii mai dai niste like-uri apoi ii trimiți mesaj ca îți place pagina foarte mult si ai vrea admin/editor etc ca vrei sa il ajuți cu pagina. El îți da admin si tu atunci o sa vezi cine e.... Am obosit 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

21 hours ago, Terry.Crews said:

Il prinzi in capcana pe admin. Îți faci un cont de fata, dar sa para cat mai real o bunaciune, apoi ii dai like la o grămadă de poștari apoi ii trimiți mesaj ca ce mult îți place pagina lui apoi ii mai dai niste like-uri apoi ii trimiți mesaj ca îți place pagina foarte mult si ai vrea admin/editor etc ca vrei sa il ajuți cu pagina. El îți da admin si tu atunci o sa vezi cine e.... Am obosit 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

Incearca sa-i propui o afacere...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...